Receta Gatimi

Kush di program per te pare Satelit TV ne PC


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 23
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e bardhposhi
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Postime
  30
  Reputacioni
  0

  Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  A di ndonjeri ndonje program qe mundeson shikimin e stacioneve te TVsatelitore (mundesisht atyre shqip) ne PC?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  Ky eshte programi me i mire deri tani Media Center Shkarko ketu http://www.coolstreaming.it/modules/go.php?go=download
  ku ka dhe disa stazione shqiptare

  ose

  i njejti program nga siti ketu http://www.coolstreaming.us/webtv/indexCO8.php

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e bardhposhi
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Postime
  30
  Reputacioni
  0

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  Faleminderit ReniX

  Te them te drejten po kerkoj dicka me te mire sesa disa lajme te regjistruara te TCH, Vizionit etc.
  Aktualisht une po shikoj me shume TV A1 dhe mendoj se eshte aktualisht i vetmi stacion TV(nuk flas per ALSAT) i cili mund te shihet ne PC; linku : http://www.a1tv.al/index.php?faqe=kamera

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e Erion
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Postime
  3
  Reputacioni
  0

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  bardhposhi pershendetje shpresoje se ky te nevoitet nese nuk jam gabim

  Internet TV and Radio Player 3.4.0.0  Whit this programm you can see television on your computer over the internet.

  -more than 1500 channels
  -windows mui
  and many more

  -Me shum se 1500 kanale
  -windows mui
  dhe me shum


 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e xuki01
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  o daje ene ai siti lart nuk ben...

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  provoje nje here kete.

  e kam postuar nje te tille ne forumin programe.

  por gjithsesi, ja ku e ke.

  program me te cilin mund te shohesh 1000+ stacione live dhe 1300+ radio ne 100+ shtete.
  nuk ka nevoje per karte televizive, gjithashtu 200+ live webcams. per tv duhet nje modem 300 kb/s.

  shkarko:

  Kodi:
  http://rapidshare.com/files/6270156/SuperInternetTV6.8.rar.html
  Crack::

  Kodi:
  http://rapidshare.com/files/6270157/IT_crack.rar.html

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  Linku punon me siguri, se sapo e provova vete tani.

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  asnje nga keta linket nuk me punovi

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  duhet te hapesh adresen:

  Kodi:
  http://rapidshare.com/files/6270156/SuperInternetTV6.8.rar.html
  pastaj do te klikosh tek FREE dhe me pas do te shkruash ate kodin qe do te shfaqet ne ekran dhe pastaj fillon shkarkimi.

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  kjo me thot mu ke kjo dritarja qe hape

  open save cancel un po klick te save

  e bej download dhe me hapen media center e kontrolloj te gjith media center dhe nuk e gje kete program

  pastaj ky pragram me behet save tek fotot

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  mbase linku i RAPIDSHARE nuk punon aty tek ju.

  do ta shkarkoj vete une, dhe do te ta jap:

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  ok shume faleminderit

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  ja ku e ke

  Kodi:
  http://uploaded.to/?id=4jp0u1
  ne fillim instalo kete pastaj, kopjo kete qe eshte me poshte ne dosjen ku ke instaluar kete te paren

  Kodi:
  http://uploaded.to/?id=1mkce8
  gjithmone pasi i ke dhene extract...

  provoje njehere.

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  cfare jan keto extract

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  me thuaj njehere a arrin ta shkarkosh

  sa per extract behet, kur klikon me te djathten mbi ate file dhe pastaj me winzip ose me winrar i jep extract to here . extract to... ose extract to folder... se keto file jane te kompresuara.

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  un arrij ta shkarkoj dhe behet save por kur klikoj per ta hapur haper MEDIA CENTER dhe nuk ben as nje lloj levizje tjeter e kontrolloj te tere Media Center se mbase eshte e fshehur diket tek nen programet e saj po nuk e gjej

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  nuk e di mbase te mungon ndonje program: pyet njehere RENIX se ai eshte ekspert per kete pune.

  ai i ke WINZIP ose WINRAR? se keto jane programet qe e hapin ate.

  provoje njehre duke e hapur duke klikuar me te djathten e mausit dhe cliko te open with.... dhe kerko keto dy progrqmet nese i ke.

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  jo ata te dy nuk i kam se e provova
  a mund te mi japesh linket qe to shkarkoj?

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  Per win rar e kishe llafin

  per ate te tv i ke te postuar siper nga genti

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kush di program per te pare Satelit TV ne PC

  ate e mora un po nuk me hapet po te shkarkoj edhe kete pastaj ta provoj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Program per te pare sinjalin e routerit
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-08-2011, 12:21 AM
 2. Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 01-04-2011, 10:41 PM
 3. Kush me ndihmon ne perdorimin e nje pc apple me program linux
  Nga angelawithangela nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 11-10-2010, 03:27 AM
 4. Truk per te pare kush ju ka bllokuar ne MSN
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-01-2010, 08:05 PM