Receta Gatimi

dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 10 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 198
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  17

  dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  po skini turp qe merini me llafe dhe me keto anonimet ju, une cupe per tu martuar te me dalin llafe nga forumi,dhe nga ty mo daku nuk e prisja.

  Prisni letren nga avokati im

 2. #2
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  Daku

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Re: dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  tek tema romatike Kuklla hedh denoncimin.
  vetem djema e vajza

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  Kakllaqafsha per zotin Altini e ka fajin!

 5. #5
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  Daku clidhje kam un

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  17

  Re: dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  daku po nuk i thashe asaj gruas tende po ta dish, se kam 2 gjera per ty. si vani do te te bej me anonime

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  Po Altinit, do i besh gje? (si eshte puna e Shqiptarit, ku e ku t'ja fusi njoni-tjetrit!)

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  17

  Re: dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  altinit car ti bej qe ka vetem mamane, ska as parukjeren e gruas

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  I paske lexuar te gjitha mesazhet? Dorezohem! E meritoj denimin!

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  17

  Re: dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  dorzohesh nuk dorzohesh, ska ketu

 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  Ej, ti, une u dorezova me te mira po ti nese do lufte...! ehe Jam trim une! E coj taven ne furre dhe shkoj e marr prap ehe!

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  16

  Re: dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  Plasi sherri!
  Po tani kush doli fajtor?!
  Me duket kuklla se ajo po meret me thashatheme.......

  (mos ma merr per te keq) se po me denuncon dhe mua ti pastaj!

 13. #13
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  Sa te kesh lalin tat ti te vjen onash kuklla!

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  Kuklla ka te drejte ty Vana pse te djek kur flet ajo per Dakun

 15. #15
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  O shef lakja! Po me mbro pak pra he!

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  Daku une te mbroje sic te kam mbrojtur dhe do te mbroje por aty ku kam mundesi

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  16

  Re: dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga LAKJA\";p=\"9609
  Kuklla ka te drejte ty Vana pse te djek kur flet ajo per Dakun
  Per te njejten arsye qe ty te djeg per kukullen, (Dmth pa arsyje) pse e mbron ti he pa ditur mir muhabetet?

 18. #18
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga LAKJA\";p=\"9614
  Daku une te mbroje sic te kam mbrojtur dhe do te mbroje por aty ku kam mundesi
  Shef lakja me dash ti te pamunduren e bo te mundur!
  Mban mend kur me 200 lek fitove 112.000 lek? Dole edhe ne gazete se ishte e pamundur!

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  Ke do me denuncu Kuklla??

  Behem une avukatja jote rrush edhe i bejme kto qe murren me thushetheme me ful me vute???

 20. #20
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: dhe une ju denuncoj!!!!!!!!!!!!!!!

  O yll bote! Mu ma futi shoku im i ngushte lakja e me del ne krah ti! Je flori fare! (A epo e ve re qe tani qe tani qe me dole ne krah jam duke trashur zonin, po boj si trim)

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 10 123456 ... I funditI fundit