Receta Gatimi

Cili ėshtė filmi mė i bukur Shqiptar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Cili ėshtė filmi mė i bukur Shqiptar?

  Pėrshendetje! Si mendoni pėr njė klasifikim te filmit shqiptare! Shume prej filmave shqiptare jane xhiruar ne kushte shume te veshtira dhe me artiste te merituar keshtu ata meritojne te gjithe cmimin e pare por ne do nxjerrim njerin, me te bukurin.

  Shkruani titullin e filmit shqiptare qe mendoni se eshte me i bukur duke arsyetuar pergjigjen tuaj!

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cili ėshtė filmi mė i bukur Shqiptar?

  Mua me pelqejne shume filmat Shqiptar! Nuk mund te vecoj ndonjerin prej tyre!

  Ka shume si:

  Vajzat me kordele te kuqe
  Mengjese Lufte
  Lulekuqe mbi Mur
  Nentori i dyte

  e shume te tjere!

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e Gend
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  Prishtina BABY, Kosove
  Postime
  17
  Reputacioni
  0

  Re: Cili ėshtė filmi mė i bukur Shqiptar?

  Me i vecanti:

  Nentori i dyte

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  qyteti me i ri ne bot
  rruge te bardha
  nxenesit e klases sime
  nata e pare e liris
  oooo shuuuuum te tjere i kam par te gjith dhe tani nuk me kujtohen ........

 5. #5
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Dashuria e Bjeshkeve te Nemura

  Nentori i dyte

  Ka edhe shume tjer po keta me kujtohen

 6. #6
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  streha e re
  hije qe mbeten pas
  fije qe priten
  fillim i veshtir
  yje mbi drin
  nje vit i veshtir
  ngjyrat e jetes(kshu me duket se e ka)

 7. #7
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  ulkina vertet qenke e apasjonuar mbas filmit shqipetar

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  ulkina vertet qenke e apasjonuar mbas filmit shqipetar
  ehhh un jam rritur me flima shqiptar prandaj me pelqejn shum

 9. #9
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  une nuk e kam pasur ate mundsi,qe te rritem me filma shqipetar ,kemi qen te kontrolluar nga regjimi serrb po ta zuri antenen ka shqiperia vaj halli,kemi pasur kontrrola ,beso vetem ne mbremja babi e kthente 2 a 3 ore kur ishin lajmet

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  ohhhhhhhhhhhhhh sa keq ......... tani besoj jeni me te lumtur shpresoj shum qe ne Kosove te rregullohet cdo gje sic duhet jua uroj me gjith zemer kete

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  vajzat me kordele te kuqe
  beni ecen vet
  tomka dhe shoket e tij
  mimoza llastica
  ...ne pergjithesi jan kta filmat qe i kam par kur kam qen e vogel

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  De gjith filmat te kinostudio jan te mir ...

  debatiket
  flutura ne kabine time
  zonja nga qyteti
  dimri i fundit
  nentori i dyt etj etj..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??
  Nga Insomnia nė forum Kultura Kombėtare & Botėrore
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 06:12 PM
 2. Cili ėshtė filmi fundit qė keni parė?
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 04:17 PM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-02-2009, 04:16 PM