Receta Gatimi

[Kerkes] Kodi Countdown per Vitin e Ri!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e vigan
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  [Kerkes] Kodi Countdown per Vitin e Ri!

  Hej mund te ma jepni pak kodin qe eshte ne faqen tuaj perkatesisht ne intro ku shkruan edhe sa beheht viti i ri.
  Faleminderit!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: [Kerkes] Kodi Countdown per Vitin e Ri!

  Ja ku e ke codi + instruzione

  eshte ai i perdorur ne faqet qendrore te Lirenti.com ne keto dite Festash

  fjalekalim = lirenti.com
  Filet e Bashkangjitur Filet e Bashkangjitur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare eshte zip - kodi
  Nga ardona nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-10-2010, 02:55 PM
 2. Nuk me kujtohet kodi admin
  Nga 3r1k0 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-04-2010, 03:21 PM
 3. Truri nuk ka mė sekrete, ja kodi qė lexon mendimet
  Nga Negativ nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-01-2009, 10:28 AM
 4. Countdown per blog dhe website
  Nga ReniX nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-04-2008, 07:45 PM