Receta Gatimi

1.2 - Kam harruar Fjalėkalimin e Forumit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Unhappy 1.2 - Kam harruar Fjalėkalimin e Forumit

  Keni harruar Fjalėkalimin apo Pseudonimin?

  Nqs keni harruar fjalėkalimin, mund tė kėrkoni njė tjetėr duke vendosur adresėn e postes tuaj (email). Kontrolloni postėn dhe klikoni mbi link qė ju kemi dėrguar, me pas nė ju ri-dėrgojmė fjalėkalimin tuaj tė ri.

  Pra nė total ju duhet ta kontrolloni postėn tuaj 2 herė.


  1- Klikoni mbi Butonin Kam Harruar Fjalėkalimin!  2- Shkruani adresėn e postės qė keni pėrdorur gjatė rregjistrimit!  4- Kontrolloni Postėn tuaj pėr tė konfermuar adreėsn dhe kliki mbi link qė ju kemi dėrguar!

  5- Pas hapit 4-ėr, do ju dėrgojmė njė fjalėkalim tė ri me email!

  Pėr ēdo problem tjetėr kontaktoni bordin administrues!

  Ju faleminderit!

 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Kam harruar Fjalėkalimi, si tė veproj?

  Si tė ndėrroj Fjalėkalimin e Forumit?

  Pėr tė ndryshuar fjalėkalimin e forumit, ndiqni hapat e mėposhtėme!

  1- Identifikohuni nė forum me Emrin dhe Fjalėkalimin egzistues!  Klikoni mbi Panelin e Anetarit!

  Nė pjesėn e sipėrme, djathas!  Zgjidhni "Ndrysho Fjalėkalim & Email" nga menu majtas !  Vendosni fjalėkalimin e Ri!


  Nėse ndryshoni, adresėn email, ju duhet ta konfermoni me linkun qė do ju dėrgojme me postė!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Windows: Keni harruar fjalekalimin e Windows-it ? Nuk ka problem!
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-09-2012, 09:02 PM
 2. Ndihme per fjalekalimin e email
  Nga irush nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-04-2012, 11:37 PM
 3. Probleme me fjalekalimin e MSN
  Nga driteron nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-12-2010, 09:42 PM
 4. Si te gjesh fjalekalimin e MSN ne 3 hapa!
  Nga MAJDI nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 06-07-2010, 07:04 PM
 5. Elemino fjalekalimin ne filet .rar
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-08-2009, 08:16 PM