Receta Gatimi

Kėshilla nga seksologjia


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 131
  1. #21
    i/e rregjistruar Maska e Aurelii
    Anėtarėsimi
    Jan 2010
    Postime
    3
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0
    Jam Aureli nga shkodra jam 19 vjec kam nje problem qe ne moshen 14-15 vjec kane nisur qe cicat e mia te zmadhohen pak nga majat dhe e kam problem te shkoj ne plazh dhe me shoke gjithashtu ju lutem si mund te me ndihmoni

  2. #22
    i/e rregjistruar Maska e Aurelii
    Anėtarėsimi
    Jan 2010
    Postime
    3
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0
    Ju lutem ma nisni pergjigjen ne email tim

  3. #23
    i/e rregjistruar Maska e Aurelii
    Anėtarėsimi
    Jan 2010
    Postime
    3
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0
    Jam Aureli nga Shkodra kam nje problem qe ne moshen e adoleshences 14-15 vjec majat e cicave me jane zmadhuar paksa edhe e kam shume te veshtire qe te shkoj ne plazh dhe me shoqeri se me vjen turp,sjam une i vetmi qe i kam keshtu kam pare dhe shume te tjere. ju lutem me ktheni pergjigje ne imeil

  4. #24
    i/e rregjistruar Maska e silver
    Anėtarėsimi
    Feb 2010
    Postime
    2
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0
    si mund te me ndihmoni .....si mund te mar vesh nqs e dashura ime e ka bere..ndonjeher...ka ndonje lloj menyre...???

  5. #25
    i/e rregjistruar Maska e silver
    Anėtarėsimi
    Feb 2010
    Postime
    2
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0
    Ma nisni pergjigjen ne e-mail..plz...

  6. #26
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Aurelii Lexo postimin
    Jam Aureli nga shkodra jam 19 vjec kam nje problem qe ne moshen 14-15 vjec kane nisur qe cicat e mia te zmadhohen pak nga majat dhe e kam problem te shkoj ne plazh dhe me shoke gjithashtu ju lutem si mund te me ndihmoni
    Aurel, te keshilloj te merresh pak me fiskulture, pasi nuk ke thene ne je ndopak i shendosh apo jo, gjithesesi eshte mire te konsultohesh dhe ne mdonje mjek te specializuar.

    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga silver Lexo postimin
    si mund te me ndihmoni .....si mund te mar vesh nqs e dashura ime e ka bere..ndonjeher...ka ndonje lloj menyre...???
    Silver, gjera me e mire eshte nqs e dashura jote te tregohet e sinqert me ty! Pra, mund ta zbuloj sinqeriteti, gjinekologu, dhe dora mbi zjarr"

  7. #27
    i/e rregjistruar Maska e akullore
    Anėtarėsimi
    Mar 2010
    Postime
    5
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    mirdita jam ni vajz 21 vjecare kam kryer mardhenje para dy muaj mendova se kisha mbetur shtatzane mirpo e bera testin doli negativ dhe filluan menstracionet te me vin rregullisht tash mbas dy muajve nuk me kan ardh menstracionet ju lutem nje pergjigje

  8. #28
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    Tani cila eshte pyetja! A po te vine apo jo rregullitsht! Gjithesesi, kur femra fillon dhe kryen mardhenie eshte normale te kete ērregullime. Nqs keto perseriten mund te konsultohesh me gjinekologun tuaj.

  9. #29
    i/e rregjistruar Maska e akullore
    Anėtarėsimi
    Mar 2010
    Postime
    5
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    prej kur kam kryer mardhenje me kan ardh rregullisht esht muaj i tret ky qe me vnohen edhe para nje jave bera testin doli negativ sipas mendimit tend ka shanca te kem mbetur shtatzane apo jan thjesht vonesa

  10. #30
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    me siguri besoj qe jo, lexo te gjithe kete temen nga fillimi dhe krahaso ne ke shenjat me ato te nje femre shtatzan, te vjella, merrje mendesh etj... po sipas llogarive i binte te ishte muaj i 5, keshtu mos u shqetesoni dhe shume dhe per te hequr dyshimet vizitoni ndonje klinik.

  11. #31
    i/e rregjistruar Maska e akullore
    Anėtarėsimi
    Mar 2010
    Postime
    5
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    19 janar kemi kryer mardhenje mbas tre ditesh kam pir tablet per pastrim me pas bem testin doli negativ menstracionet e janarit dhe te shkurtit i kam pas ne rregull tash te marsit me jan vonuar dhe para nje jave bera prap testin doli negativ.dhe shenja qe te kem mbertur shtatzane nuk kam ushqimin e ha si cdoher te vjedha nuk kam marrje mendesh jo.

  12. #32
    i/e rregjistruar Maska e akullore
    Anėtarėsimi
    Mar 2010
    Postime
    5
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    flm edhe per pergjigjet

  13. #33
    i/e rregjistruar Maska e akullore
    Anėtarėsimi
    Mar 2010
    Postime
    5
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    ju lutem ni pergjigje

  14. #34
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    Akullore, nuk besoj se jeni shtatzane. Pastaj nuk do te thote qe mund te ngelesh shtatzane sa here qe kryen mardhenie nqs ...

  15. #35
    i/e rregjistruar Maska e ledia1992
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    1
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    pershendetje! jam ledia 18 vjec. para disa ditesh kam humbur virgjerine dhe nuk perdorem mjete mbrojtese gjate aktit. kisha frike per ndonje shtatzani . por pas 3 ditesh me erdhen menstruacionet dhe nuk erdhen si zakonisht ne fund te muajit por me shpejt.nqs ka mundesi mun te me thoni se a ka ndonje rezik shtatzanie pas tyre ?? ju faleminderit

  16. #36
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
    Akullore, nuk besoj se jeni shtatzane. Pastaj nuk do te thote qe mund te ngelesh shtatzane sa here qe kryen mardhenie nqs ...
    Nuk prejashtohet mundesija te kete ngel shtatzan, mundet te kete menstracionet edhe nese eshte shtatzan kjo ndodh te shum gra.
    Por mir eshte te konsulltohete te gjinokologu, nje vizite sa nuk eshte bere von..

  17. #37
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ledia1992 Lexo postimin
    pershendetje! jam ledia 18 vjec. para disa ditesh kam humbur virgjerine dhe nuk perdorem mjete mbrojtese gjate aktit. kisha frike per ndonje shtatzani . por pas 3 ditesh me erdhen menstruacionet dhe nuk erdhen si zakonisht ne fund te muajit por me shpejt.nqs ka mundesi mun te me thoni se a ka ndonje rezik shtatzanie pas tyre ?? ju faleminderit
    Kjo eshte normale, mbase rastit te pare te kontaktit ka qrregullime por duhete pase kujdes ?

  18. #38
    i/e rregjistruar Maska e fitorja
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    2
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Pershendetje,,ju uroj per punen qe po e beni dhe per pervojen qe po e ndani me njerzit e tjere...jam 23 vjeqe kam nje problem paska te quditshem....para 3 muajve gati kam humbur virgjinitetin , qysh prej atehere kam pasur disa here mardhenie mirpo nuk kam pasur ndjenja asnjehere bash kurrfare ndjenjash e leje, kam bere nje vizite te gjinekologu me ka thene qe jam femer e shendoshe mirpo veq se mitren e kam te kthyer mbrapsht ( kinse kjo nuk paraqet kurrfare rreziku kshtut me ka thene tash nuk e di) dhe qe duhet me kan e pergatitun emocionalisht..une ma merr mendja qe kam qene e pergatitun emocionalisht sepse eshte njeriu qe e dua dhe sma merr mendja qe eshte ky problem po ndoshta diqka tjeter ...kisha pas deshire me e marr nje keshille te dobishme nga ju se vertete jam ne stres...flm per mirekuptim ju pershendes,,,tung

  19. #39
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,231
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    0
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga fitorja Lexo postimin
    Pershendetje,,ju uroj per punen qe po e beni dhe per pervojen qe po e ndani me njerzit e tjere...jam 23 vjeqe kam nje problem paska te quditshem....para 3 muajve gati kam humbur virgjinitetin , qysh prej atehere kam pasur disa here mardhenie mirpo nuk kam pasur ndjenja asnjehere bash kurrfare ndjenjash e leje, kam bere nje vizite te gjinekologu me ka thene qe jam femer e shendoshe mirpo veq se mitren e kam te kthyer mbrapsht ( kinse kjo nuk paraqet kurrfare rreziku kshtut me ka thene tash nuk e di) dhe qe duhet me kan e pergatitun emocionalisht..une ma merr mendja qe kam qene e pergatitun emocionalisht sepse eshte njeriu qe e dua dhe sma merr mendja qe eshte ky problem po ndoshta diqka tjeter ...kisha pas deshire me e marr nje keshille te dobishme nga ju se vertete jam ne stres...flm per mirekuptim ju pershendes,,,tung
    Mirmbrema edhe per ty Fitorja,problemi juaj nuk eshte aq paradoksal sa qenka i komplikuar!Ti e dashur fitorja e keni ngatrru pak sa gjerat?nese ke pase mardhenje intim kjo tregon se ti ke humb virgjinitetin e jo si ti e ceke gati per ta humbur ! nuk ndodhe nje gje till mbasi ti paska pase edhe here tjera mardhenje intim me partnerin. Ndjenjat lindin kur ta takoshe personi ideal qe ti ke kerku,mendja jote thot se e don ate cunin por nderdija juaj nuk e thon nje gje till;perderisa ti nuk ndjen asgje kur ben sex me te.
    Sex lidhet me ndjeja, ndjenjat te shtyn te beshe sex.
    Sex pa ndjenja mund te bej vetem nje prostitute.Mos e mere kete se tu drejtova ty te lutem , por problemi juaj eshte se ti nuk ke taku personin qe ta don zemra ( ngaj here mendja na genjen e dashur Fitorja.)

  20. #40
    curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
    Anėtarėsimi
    Apr 2010
    Vendndodhja
    Tirana Albania
    Postime
    1,081
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    15
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin

    Sex pa ndjenja mund te bej vetem nje prostitute.
    Nuk eshte e thene qe sex pa ndjenja te bejne vetem prostitutat
    Ka femra qe nuk jane prostituta por qe nuk kane ndjenja..........dhe anasjelltas , kuptohet
    Te gjitha femrat jane *****a..........me fal nene .........ka thene Bonaparti me duket
    Dhe dicka ka ditur ky, nuk e ka thene kot..........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

  1. Kėshilla pėr zeshkanet
    Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 23-04-2011, 05:27 PM
  2. Keshilla per me pak turp
    Nga girl08 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
    Pėrgjigje: 6
    Postimi i Fundit: 15-01-2010, 03:48 PM
  3. Keshilla praktike
    Nga Erdi nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 27-09-2009, 11:34 AM
  4. Keshilla dietore
    Nga girl08 nė forum Trupi dhe Shėndeti
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 26-04-2009, 12:34 PM
  5. 40 keshilla Islame
    Nga tetari nė forum Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 28-12-2007, 01:36 PM