Kėshilla nga seksologjia


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 131
 1. #41
  i/e rregjistruar Maska e fitorja
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  2
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  po faleminderit per permiresim...aty "gati" e pasna shkrue gabim tash e pashe po ate dite nuk e kom korrigjue ....po prape nuk me ke dhene pergjigjen e sakte e nderuar se nuk e ke kuptuar mire problemin...te shkruajta qe eshte njeriu qe e dua edhe me mendje edhe me shpirt se i njoh ndjenjat e mia plotesisht...por nuk di shume per seksin ndonjehere mendoj qe ndoshta edhe pak druajtja me ka sjelle ne ate gjendje ...po okej deshta me dite edhe per mitren qe e kom te kthyer mbrapsht a dallon kjo nga femrat qe e kane mbare dhe nese ka diqka te veqante cili eshte ai element qe e dallon ? Tung ju pershendes

 2. #42
  i/e rregjistruar Maska e jeta19
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  pershendjetje doja te dija se a ka mundesi me ngel shtatzan nqs mund te derdhet shum pak (1 pike nga sperma e partnerit) ju flm

 3. #43
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga jeta19 Lexo postimin
  pershendjetje doja te dija se a ka mundesi me ngel shtatzan nqs mund te derdhet shum pak (1 pike nga sperma e partnerit) ju flm
  ne ate 1 pike qe thua ti mund te jete 5000 spermatozoid! varet nqs arrijne "mbretereshen"

  pergjigja eshte "pjo"!

 4. #44
  i/e rregjistruar 10% Maska e gona123
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  jam gona dhe kam nje problem shpresoj te me ndihmoj ndokudh..

  jam gati 18 vjeqare,kam nje problem,desha te ju pyes a ka mundesi te prishet virgjeriteti nese hyn gishti ne vagin vetem fillimi i gishtit,po detajet sme kujtohen se ka ndodhur shum koh me par po e di se as gjakderdhje skam pasur e as dhimbje,por tani dua te kem nje mardhenie po kam frik se ndoshta jam qvirgjeruar..ju lutem em ndihmoniii..ndoshta do te me merrni per te marr po kjo eshte frika ike se dii..

 5. #45
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mire se erdhe gona dhe uroj te kalosh sa me mire mes shoqerise se ketij forumi! Ju fton te beni nje prezantim te shkurter keshtu anetaret e tjere mund tiu njohin me mire.

  Per sa i perket pyetjes tuaj mund te them qe gishti ka shume pak mundesi te ēaj himenen!

 6. #46
  i/e rregjistruar 10% Maska e gona123
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Faleminderit ReniX..te jam mirnjohese per pergjigje...

 7. #47
  i/e rregjistruar Maska e gentaaa
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  pershendetje.. jam genta 20 vjece, desha te di a mund ta dallosh pas 5diteve qe kryen marredhenie nese je shtatezene???ju flm

 8. #48
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Mire se erdhe gona dhe uroj te kalosh sa me mire mes shoqerise se ketij forumi! Ju fton te beni nje prezantim te shkurter keshtu anetaret e tjere mund tiu njohin me mire.

  Per sa i perket pyetjes tuaj mund te them qe gishti ka shume pak mundesi te ēaj himenen!

  hhahhah po nga edin ti se mos je goc ti a hahha,duhet ket parasyshe nese ka thonj te gjate, ndodhe mundesija te prishet.

 9. #49
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gentaaa Lexo postimin
  pershendetje.. jam genta 20 vjece, desha te di a mund ta dallosh pas 5diteve qe kryen marredhenie nese je shtatezene???ju flm
  Jo asesi nuk mund te dishe , mbas 6 jave po .............

 10. #50
  i/e rregjistruar Maska e edina
  Anėtarėsimi
  Jan 2011
  Postime
  3
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Pershendetje , jam 18 vjeqare , dhe me shqeteson nje gje, une jam e virgjer dhe jam ne fazen e menstracioneve , para 2 ditesh dola me te dashurin tim , dhe putheshim e disa gjera tjera , pastaj aj me preku mua ne vagin , por une isha e veshur por masa mbrojtse ndaj menstracioneve me kishe rreshqitur pakez , the ai me preku pak , edhe pse prekja ishte nga jasht , une reagoova menjeher u largova pak , sepse pata nje lloj djegie , pak dhimbje ne fund te Barkut , te nesermen nuk pata me dhimbje , por vetem desha ta dija se a jam ende e virgjer apo jo ? , nuk munda ta vertetoja vet sepse isha ne fazen e menstracioneve siq e ceka me lart dhe edhe pse kam pasur gjakderdhje pastaj , nuk e di a eshte prishur virgjeria , apo gjakderdhja vjen si rezultat i mestracioneve , e mirepres pergjigjien tuaj

 11. #51
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Nuk mund te ndodh humbja e virgjeris kshtu siq e ke shpjeguar ti.ndodh kur te futėsh diēka nė vaginė. Po qe se fut kokėn e dushit, gishtat, ose njė objekt tjetėr, sigurisht, himeni do tė shkatėrohet dhe nuk do tė jesh mė njė virgjėreshesh teknike.’
  Persa i perket dhimbjes, ajo eshte perher ne shkalle te ndryshme ne vagina te ndryshme.Asnje vagine nuk ndjen dhimbje te njejte me nje vagine tjeter.Varet nga elasticiteti vaginal.

 12. #52
  i/e rregjistruar Maska e edina
  Anėtarėsimi
  Jan 2011
  Postime
  3
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  do me thene qe edne jam e virgjer ? apo jo falemnderit shum per kete pergjigjie , sepse jam ndier shum e shqetesuar , por megjithate tash i kam kuptuar te gjitha , ju falenderoj shum

 13. #53
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gona123 Lexo postimin
  jam gati 18 vjeqare,kam nje problem,desha te ju pyes a ka mundesi te prishet virgjeriteti nese hyn gishti ne vagin vetem fillimi i gishtit,po detajet sme kujtohen se ka ndodhur shum koh me par po e di se as gjakderdhje skam pasur e as dhimbje,por tani dua te kem nje mardhenie po kam frik se ndoshta jam qvirgjeruar..ju lutem em ndihmoniii..ndoshta do te me merrni per te marr po kjo eshte frika ike se dii..
  cpo me lex syt edhe kte e bekerkeni???

 14. #54
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga edina Lexo postimin
  Pershendetje , jam 18 vjeqare , dhe me shqeteson nje gje, une jam e virgjer dhe jam ne fazen e menstracioneve , para 2 ditesh dola me te dashurin tim , dhe putheshim e disa gjera tjera , pastaj aj me preku mua ne vagin , por une isha e veshur por masa mbrojtse ndaj menstracioneve me kishe rreshqitur pakez , the ai me preku pak , edhe pse prekja ishte nga jasht , une reagoova menjeher u largova pak , sepse pata nje lloj djegie , pak dhimbje ne fund te Barkut , te nesermen nuk pata me dhimbje , por vetem desha ta dija se a jam ende e virgjer apo jo ? , nuk munda ta vertetoja vet sepse isha ne fazen e menstracioneve siq e ceka me lart dhe edhe pse kam pasur gjakderdhje pastaj , nuk e di a eshte prishur virgjeria , apo gjakderdhja vjen si rezultat i mestracioneve , e mirepres pergjigjien tuaj
  Pershendetje edina.....kur thua me preku pak sa pak te preku......se qe te ndjesh dhimbje ne fund te barkut ma ha mendja qe gishti ka penetruar ne vagin.Dhe nese ka penetruar brenda ne vagin dhe mbase te kujtohet qe pikerisht ne kete moment ti ke ndjere dhimbjen ka shume mundesi qe te kesh prishur hymenin(cipen e virgjeris)
  Nese do na japesh me teper info ndoshta do te te japim edhe nje pergjigje me te plote.
  Megjithate ti mos u merzit se nuk eshte ndonje gje e madhe.........rregullohet prap hymeni

 15. #55
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Megjithate ti mos u merzit se nuk eshte ndonje gje e madhe.........rregullohet prap hymeni




  hahahhah pse te merzitet nuk eshte fundi i botes!

 16. #56
  i/e rregjistruar Maska e edina
  Anėtarėsimi
  Jan 2011
  Postime
  3
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  jo nuk me ka deperduar ne vagin sepse gishti me preku nga jashtė , por kisha veshur ca rroba te holla , dhe e ndiva nje djegje pak saa , por noshta shkaku i Menstracioneve kam qen me e ndjeshme , sepse gishti nuk ka mundur te me arritne aq thell (ne hymen) vetem na fillim te vagines , por ne hymen nuk ka pasur mundsi te arrinte gishti , dhe po te kisha prishur virgjerin , mendoj se edhe menstracionet mu ishin qrregulluar pak saa , por ato vazhduan edhe 2 her , pastaj e perfundova kohen e tyre (si zakonisht) dhe vetem at dit kom pas pak djegje , me jo te nesermen kishin kaluar ,

 17. #57
  i/e rregjistruar 10% Maska e junisa
  Anėtarėsimi
  Jan 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Pershendetje !
  Do Doja Te Dija Se Qe Ne Cf Moshe Mund te Cahet Hymeni ?
  Dhe Kur Kjo Gje Ndodh ,Eshte E Thene Qe Te Kete Gjakderdhje Apo Dhimbje ?
  Po Ne Nje Moshe Kur Ende Nuk Te Kan Ardh Mestuacionet Mund Te Cahet ?
  Faleminderit !

 18. #58
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga junisa Lexo postimin
  Pershendetje !
  Do Doja Te Dija Se Qe Ne Cf Moshe Mund te Cahet Hymeni ?
  Dhe Kur Kjo Gje Ndodh ,Eshte E Thene Qe Te Kete Gjakderdhje Apo Dhimbje ?
  Po Ne Nje Moshe Kur Ende Nuk Te Kan Ardh Mestuacionet Mund Te Cahet ?
  Faleminderit !
  Hymeni ėshtė njė membrane mukoze e cila rrethon ose mbulon pjėsėrisht hapjen e jashtme tė vaginės. Emri rrjedh nga perėndia greke e martesės Hymenaios. Hymeni formon njė pjesė tė vulvės, tė njohur ndryshe si gjenitalia e jashtme.
  Sidoqoftė nuk ėshtėe mundur pėr tė konfirmuar se njė vajzė nė postpubertet nuk ėshtė e virgjėr vetėm me anė tė ekzaminimit tė hymenit.
  Forma mė e zakonshme e hymenit ėshtė gjysmėhėnore megjithėse disa forma tė tjera janė tė mundshme. Edhe pas lindjes gratė mund tė kenė mbetje tė hymenit tė cilat quhen’ carunculae myrtiformes’ sic ka edhe raste kur hymeni zhduket krejtėsisht.
  Ka disa forma tė ndryshme tė himenit, disa mė tė pėrhapura se tė tjerat. Vetėm njė nė dy mijė fermra ka hymen i cili formohet pa kurrfarė tė care. Ky quhet hymen i imperforuar dhe nėse nuk hapet spontanisht deri nė pubertet duhet ndėrhyrja mjekėsore pėr tė krijuar njė carje e cila tė lejojė rrjedhjen e menstruacioneve. Hymeni mund tė dėmtohet nga aktivitetet sportive , pėrdorimi i tamponėve, ekzaminimet pelvike apo qoftė edhe nga hapja e sforcuar e kėmbėve.
  Marrdhėnia seksuale ėshtė njė nga rugėt mė tė zakonshme pėr dėmtimin e hymenit megjithatė sipas njė sondazhi vetėm 43 pėrqind e grave raportuan rrjedhje gjaku pas herės sė parė. Kjo do tė thotė se pjesa tjetėr prej 57 pėrqind kishin njė hymen elastik qė nuk u ca (ose gjaku nuk u vu re nga partnerėt e tyre).
  Nė kundėrshtim me idenė e pėrgjithshme, carjae hymenit nuk ėshtė domosdoshmėrisht tregues i humbjes sė virgjėrisė. Nė disa kultura ekzistenca e hymenit tė paprekur vlersohet shumė nė martesė. Nė Kore termi i pėrdorur pėr hymenin fjalė pėr fjalė do tė thotė “lėkura e virgjėreshės”. Nė disa kultura ende ėshtė zakon qė njė grua tė ekzaminohet pė t’u siguruar se hymeni i saj ėshtė i paprkeur dhe ajo ėshtė e pėrshtashme pėr martesė.

 19. #59
  i/e rregjistruar Maska e lorenc11
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  a mund te depertojne spermatozoidet tek rrobat?dmth nese nje femer eshte bere pis ,dhe ka veshur vetem mbathje,apo dhe geta gjithashtu,a ka ndonje mundesi te ngele shtatezane,nese ka shume pak dite qe i kane kaluar ato?

 20. #60
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pershendetje lorenc dhe mire se vjen!

  Se pari ju duhet te Prezantoheni ne forum!

  Per sa i perket pyetjes mund te theme se spermatozoidet se kane jeten te gjate jashte vagines. (si peshku pa uje, rron vetem per pak kohe).
  Nuk e di ne te kujtohet notari Michael Phelps, po ta kujtoj me nje foto:


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kėshilla pėr zeshkanet
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-04-2011, 06:27 PM
 2. Keshilla per me pak turp
  Nga girl08 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 15-01-2010, 04:48 PM
 3. Keshilla praktike
  Nga Erdi nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-09-2009, 12:34 PM
 4. Keshilla dietore
  Nga girl08 nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-04-2009, 01:34 PM
 5. 40 keshilla Islame
  Nga tetari nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-12-2007, 02:36 PM