Kėshilla nga seksologjia


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 6 nga 7 FillimiFillimi 1234567 I funditI fundit
Rezultatet nga 101 deri tek 120 prej 131
 1. #101
  i/e rregjistruar Maska e t kam lajf
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  2
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Pershendetje ! dua t di nqs jm e virgjer se kur un km qn 10 ose ndoshta m e vogl km tentuar t kryej mardhenje seksuale me dik q ishte 3 vjet m i madh se un dhe duhet t permend faktin q penisi i tij nk futej shum dhe nk zgjati shum ky akt e& pse u perserit por as1her nk futej shum penisi i tij . Tani dua ta bej me t dashurin por nk e di nqs jm apo jo e virgjer

  - - - Updated - - -

  mund te m ktheni pak shpejt pergjigje ju lutem
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga t kam lajf; 17-11-2012 mė 10:55 AM.

 2. #102
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga t kam lajf Lexo postimin
  Pershendetje ! dua t di nqs jm e virgjer se kur un km qn 10 ose ndoshta m e vogl km tentuar t kryej mardhenje seksuale me dik q ishte 3 vjet m i madh se un dhe duhet t permend faktin q penisi i tij nk futej shum dhe nk zgjati shum ky akt e& pse u perserit por as1her nk futej shum penisi i tij . Tani dua ta bej me t dashurin por nk e di nqs jm apo jo e virgjer

  - - - Updated - - -

  mund te m ktheni pak shpejt pergjigje ju lutem
  10 vjece
  me kaloi nje dritherim kur e lexova
  me fal per paragjykimin por....me le pa fjal

 3. #103
  i/e rregjistruar Maska e t kam lajf
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  2
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Po mua nk m ka dal gjak dhe dua t di a jam apo jo e virgjer ,,,mund t m ktheni pak shpejt prgj

 4. #104
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Ik moj cupe tek seksologu se Forumi e ka me te degjuar

 5. #105
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga t kam lajf Lexo postimin
  Po mua nk m ka dal gjak dhe dua t di a jam apo jo e virgjer ,,,mund t m ktheni pak shpejt prgj
  Jo ēdo femer derdh gjak e dashur, siē tha Arjoli shko dhe vizitohu ke nje mjek dhe do jesh e sigurt

 6. #106
  i/e rregjistruar Maska e drilona
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Postime
  3
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Pershendetje, deshta me bo ni pytje per her te par kam ber mardhanje ma nje vajz te virgjer,por asaj i dul gjak gje normale edhe pasi qe kemi bo i ka dal kapak, por desha te pyes se a ka pas mundesi kjo qe te jet me cikel do te thot me menostracione apo ka qen e virgjer. faleminderit pres nje pergjigje.

 7. #107
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  drilona na thuj niher je goc apo cun se emrin ke te gjinis femrore.

 8. #108
  i/e rregjistruar Maska e drilona
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Postime
  3
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  cun jam por per disa shkaqe hapa me emer vajze sepse desha te bej ket pytje ne qoft se mund te me ndihmoj dikush flm

 9. #109
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  her te par kam ber mardhanje ma nje vajz te virgjer,por asaj i dul gjak gje normale edhe pasi qe kemi bo i ka dal kapak,
  Kjo eshte normale asgje nuk ka per tu shqetesu ketu.

 10. #110
  i/e rregjistruar Maska e drilona
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Postime
  3
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Por tash a mund te di a ka qen e virgjer apo me mustracione, heren par ka pas gjak por une po dyshoj se ka qen me monstracione por edhe pas ni kohe kur kem bo mardhanien e dyt pas 1 jave diku ka pas disa pika gjaku, por me duket se ka qen e virgjer

 11. #111
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  U be dhe ketu si puna e Facebook-ut. Djemtė me emra femrash!

 12. #112
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  nje keshille seksologia eshte nje mjeke qe te trajton vetem problemet e seksualitetit si persh impotenca,ulja e deshires seksuale etj dmth ne lidhje me seksin ne pikpamjen cilesore te tij ,por cdo gje ne lidhje me virgjerin dhe infeksionet i takojne gjinekologut ose andrologut flm per mirekuptimin

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Duhet te kuroheni sa me shpejt, pasi mund te keni pasoja per tere jeten me kete lloj infektimi! - Jane disa gjendra qe duhen kuruar per 3 muaj rresht! Drejtohuni tek nje specialist i mire!


  Mos harroni dhe te prezantohen ne forum
  hahaha sa info paska renix per gjendrat e bartolinit po por sbesoj te jene ato

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Hansi Lexo postimin
  prsh jam hansi,23 vjec.kam nje problem me koken e penisti. kam rrudhje tek lekura qe mbulon koken e penisit dhe sa po vjen dhe ngushtohet me teper lekura ,mblidhet

  faleminderit!
  quhet fimoza dhe zgjidhet vetem duke e prere lekuren ,mund te vije ngaqe mund te keni kaluar infeks te shpeshta

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Sic ta tha edhe ReniX spermatozoidet e ekspozuar ne ajer(veshje,carcafe etj.) humbasin levizshmerine,aftesine "per te notuar".....dmth, vdesin.
  Por kjo nuk e perjashton mundesine qe nese kjo sperme ka rene mbi te mbathurat dhe ka pas kontakt te menjehershem me vaginen te penetroje ne te.
  Prandaj duhet shume kujdes qe pas aktit sexual te pastrohet cdo sperme e mbetur ne trup apo veshmbathje.
  Pra ekziston mundesia qe te ngele shtatezene femra .......nese spermatozoidi i ngjan Phelps-it kuptohet
  ka 0% te ngeli shtatezene,spermatoz ne ajer ngordhin

 13. #113
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin
  nje keshille seksologia eshte nje mjeke qe te trajton vetem problemet e seksualitetit si persh impotenca,ulja e deshires seksuale etj dmth ne lidhje me seksin ne pikpamjen cilesore te tij ,por cdo gje ne lidhje me virgjerin dhe infeksionet i takojne gjinekologut ose andrologut flm per mirekuptimin
  kėtu trajtohen te gjitha pa problem , impotence, andrologjisė, gjinekologjisė

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ema love Lexo postimin

  hahaha sa info paska renix per gjendrat e bartolinit po por sbesoj te jene ato
  Un jam me kėtė qe, sa me shume te dish, me mire ėshtė!
  ps: kush mund te jene!?

 14. #114
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  kėtu trajtohen te gjitha pa problem , impotence, andrologjisė, gjinekologjisė


  Un jam me kėtė qe, sa me shume te dish, me mire ėshtė!
  ps: kush mund te jene!?
  kur infektohen gjendrat e bartolinit bhet nje si top me qelb dhe gjinekologu ta cane me bisturi dhe drenon qelbin ,dhe vjen nga higjena e ulet dhe mungesa e kontaktit seksual ,une mendoj ose nje infeksion fungor sic jep candida albicans qe jep fryrje te vagines dhe nuk shoqerohet as me arome por vetem me sekrecione ,ose tjetra qe vajza mund te jete lenduar si pasoje e moslubrifikimi te mjaftueshem dhe fillon nje proces inflami kutan (i lekur)por ajo pak uje me sod buke te bente dhe do ti kalonte !

 15. #115
  i/e rregjistruar Maska e vajzedyshime
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Postime
  4
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Pershendetje,
  Jam nje vajze dhe doja te dija nese kam humbur virgjerine!
  Para nje muaji kam qene me te dashurin! filloi te me prekte dhe rendoi pak fort ne vend intim! Gjate kesaj kohe kam qene me mbathje dhe me tuta! Kur pash ne mbathje kisha pak gjak! diten tjeter me kan ardhur mestruacionet! Kam lexuar shum por nuk mund te arrij ne nje konkluzion!
  pyetjet qe un kam jane?
  -Ae kam humbur virgjerine, apo ka qen gjak nga mesturacoinet,apo ka qene ndo nje gervishtje e vogel meqe isha me tuta?
  -Me pas kam provuar te fut gishtin, dhe mund te them se futet 1/3 e gishtit dhe pastaj me dhemb! doja te dija sa futet gishti kur je e virgjer dhe sa mund te futet kur je e cvirgjer?
  -Ku ndodhet cipa direkt pas buzeve te vogla apo ndodhet me afer mitres dhe duhet te hyj shum penesi ose gishti per tu care?
  Ju lutem jam shum ne stres, do doja nje pergjigje nga ju!

  - - - Updated - - -

  pse nuk kthen njeri pergjigje?

 16. #116
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Zemer qetsohu , je ok

 17. #117
  i/e rregjistruar Maska e vajzedyshime
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Postime
  4
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Falwminderit, po a mundet dikush ti pergjigjet pyetjeve te mia?

 18. #118
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vajzedyshime Lexo postimin
  Falwminderit, po a mundet dikush ti pergjigjet pyetjeve te mia?
  Do te kshilloja te bisedoje me nje Doktor gjinokolog. mund e kontaktosh permes e-mail add dhe do marresh pergjigjen me te sakt..ketu ne flasim vetem sa kemi lexu asnje nga pervoja jo .Pra konsullotohu me nje doktor do thoja un...kerko face te ndryshme ku ka keshilla te mjeksis

 19. #119
  i/e rregjistruar Maska e vajzedyshime
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Postime
  4
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Faleminderit, pormjeku gjinekolog gjithmon thot se duhet te besh vizite, de un smund ta bej!

 20. #120
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Ik vllai xhait te gjinekologu, mos u bazo shume te thenit, beje zemren gur dhe shko, keshtu e qetson dhe veten : |

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kėshilla pėr zeshkanet
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-04-2011, 06:27 PM
 2. Keshilla per me pak turp
  Nga girl08 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 15-01-2010, 04:48 PM
 3. Keshilla praktike
  Nga Erdi nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-09-2009, 12:34 PM
 4. Keshilla dietore
  Nga girl08 nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-04-2009, 01:34 PM
 5. 40 keshilla Islame
  Nga tetari nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-12-2007, 02:36 PM