Receta Gatimi

Jeta sa e veshtire!!!!!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  18

  Jeta sa e veshtire!!!!!!

  Shumica e njerezve thote se jeta eshte veshtiresuar.
  Cilat jane shkaqet qe e bejne jeten e veshtire?
  Si mendoni?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Re: Jeta sa e veshtire!!!!!!

  Jeta sigurisht nuk eshte nje shaka dhe pikerisht per kete eshte shume e veshtire, shume her duket e mbushur me shume probleme dhe her shume boshe, por duher luftuar, midis individit dhe asaj cfare quhet jete

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  17

  Re: Jeta sa e veshtire!!!!!!

  Kuklla ti po flet nga ana ekonomike?? Se mua keshtu mu duk pyetja jote.
  Nese e ke per ceshtjen ekonomike, jeta vertet eshte e shtrenjte dhe e veshtire por eshte e vertete qe nuk dim te heqim dore nga asgje, dmth c'do gje eshte bere esenciale dhe ne pa to dukemi te humbur!

  Nese po flet per veshtiresite e perditshme nga ana shpirterore, mendoj se lumturia dhe kenaqesia personale varen shume nga ne, dhe nga rrethanat qe ne krijojme....
  Por per kete ceshtje nuk mund te shprehem me shume sepse une ndjehem mjaft e kenaqur nga jeta ime, dhe shpresoj te vazhdoj keshtu gjithmon...!

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Jeta sa e veshtire!!!!!!

  Jeta eshte si ta marresh! Nese e mendon te veshtire, ashtu behet! Po ta marresh letshem kalon bukur! Kjo nuk do te thote qe nuk duhet marre seriozisht!

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  jeta eshte me dy fytyra......!!!!!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A eshte e veshtire te formatosh nje kompiuter??
  Nga paolo maldini nė forum Sisteme Operative
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 19-10-2012, 09:37 PM
 2. Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 24-04-2012, 09:37 PM
 3. Gjendja e vėshtirė nė Peshkopi
  Nga vaaldr1n nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-02-2012, 06:36 PM
 4. Ngrohja globale, 2012 vit i vėshtirė
  Nga labja nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 12:00 PM
 5. Ndoshta enigma me e veshtire ne internet
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 17-12-2009, 05:15 PM