Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 8 FillimiFillimi 1234567 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 159
 1. #21
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Receta Gatimi

  hiiiiiiiiiiiiii kam pare sikur me dhane nje varse me gure perla te bardhe.............

 2. #22
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kto kohet e fundit po shoh ca endrra koti...

 3. #23
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ato endrrat e mi nuk thuhen

 4. #24
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  sikur ishte olsi gati duke ren nga 1 humner
  dhe do doja te vazhdonteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ...........

 5. #25
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  sikur ishte olsi gati duke ren nga 1 humner
  dhe do doja te vazhdonteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ...........
  Si the doje qe te vazhdonte epo nuk paska vazhdur

  me te vertet apo shaka?

 6. #26
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Si the doje qe te vazhdonte epo nuk paska vazhdur

  me te vertet apo shaka?
  Labja spara ben shaka

 7. #27
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Si the doje qe te vazhdonte epo nuk paska vazhdur

  me te vertet apo shaka?
  e pash pjesen e dyt mbrem ... se ashtu i shoh un,,,,,,, me seri

  me shaka moooo
  u bere ti te hysh ne endrrat e mia

 8. #28
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Labja spara ben shaka
  jomo cne .... nuk i kam ne tip hic ;p;p

 9. #29
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  thon qe ndonjeher ne enderr te dalin ato gjera qe do doje te ndodhnin ne realitet .
  mbrem me doli nje enderr shum e bukur .... po sa keq qe ish thjesht nje enderr

 10. #30
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  horror e pash do doja te vazhdonte me pak komedi lol

 11. #31
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  horror e pash do doja te vazhdonte me pak komedi lol
  hahaha na e trego pak

 12. #32
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahaha na e trego pak
  me shtriga, me lugata me qisi sene... jom tmerru... vec kur me doli gjumi e pash qe isha ne enderr e thash shpetova edhe ksaj radhe

 13. #33
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahaha pash nje enderr me gjera plot...ishalla me behet realitet

 14. #34
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e pash veten n`Paris me do kusheri

 15. #35
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ju kam then qe ndonjeher shoh endrra me antaret e forumit .
  Mbrem me doli ne enderr landi... majdi..... abdullahu dhe erina. Sikur ishim ne nje diskotek , plot me njerez. Ama ne rrinim shtrir ne ca shezllona brenda diskos ahahaha. Asnje nga ne nuk kercente, dhe mbaj mend qe vetem qeshnim ...haha sa e lezetshme ish

 16. #36
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e pash veten n'Athin edhe isha tuj bo pazar mi ble ato amfiteatrin e ato ca jon ato monumentet e vjetra greke, po m'dul gjumi se nana n'skype "A po nin ?", "A po nin ??"

  Kisha pas qef me vazhdu qe mi ble qato une edhe mi pas bre... Onderr mo, kurgjo kerkuj lol

 17. #37
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Pashe sikur po binin meteore nga qelli......

 18. #38
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahaha kam pare sikur ra termet....aq u tremba sa i hapa syt menjehere dhe me dukej se tundej gjithe dhoma...shihja verdall si e shashtisur ....

 19. #39
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ca i keni kto endrra ju mo......kaloi 2012-a

  un pash ne enderr sikur u futa ne shpin time....dhe pash nje gjarper.....(smu ndan endrrat me gjarper mua ) .....dhe sikur ulurita....edhe vajta me vrap nga dhoma ime dhe perplasa deren .
  ai erdhi pas meje....dhe me tha ' vet e kerkove ' . U mbeshtolla me batanie ne krevatin tim. gjarpri me kish hip nga siper ,,,,dhe priste sa te nxirrja un koken. ca ndjesie o zooot . Ne nje moment un nxorra doren. dhe ky me kafshoi......po sndjeva ndonje dhimbje...thjesht ankth.....frik...dhe pastaj u zgjova...

  Dhe pse jam sh e qet shpirterisht.....dhe shum e lumtur......shoh endrra sh te keqija naten....

 20. #40
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ja s'ju 3goj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 8 FillimiFillimi 1234567 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. A sheh endrra nje i verber ?!
  Nga rrugaci i vogel nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-12-2015, 01:09 AM
 2. Cila eshte endrra juaj ne sirtar ?
  Nga ulkina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 23-07-2013, 04:59 PM
 3. Boxer, slip apo tanga, cfare kini veshur sot, po ngjyra?
  Nga kuklla nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 12-06-2012, 11:42 AM
 4. Endrra!!
  Nga Alb-Angel nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-01-2009, 10:53 PM

Etiketat pėr kėtė Temė