Receta Gatimi

Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 8 FillimiFillimi 12345678 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 159
 1. #41
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ca i keni kto endrra ju mo......kaloi 2012-a

  un pash ne enderr sikur u futa ne shpin time....dhe pash nje gjarper.....(smu ndan endrrat me gjarper mua ) .....dhe sikur ulurita....edhe vajta me vrap nga dhoma ime dhe perplasa deren .
  ai erdhi pas meje....dhe me tha ' vet e kerkove ' . U mbeshtolla me batanie ne krevatin tim. gjarpri me kish hip nga siper ,,,,dhe priste sa te nxirrja un koken. ca ndjesie o zooot . Ne nje moment un nxorra doren. dhe ky me kafshoi......po sndjeva ndonje dhimbje...thjesht ankth.....frik...dhe pastaj u zgjova...

  Dhe pse jam sh e qet shpirterisht.....dhe shum e lumtur......shoh endrra sh te keqija naten....
  le nam haha, te ka hyr gjarperi ne tru ty moj haha

  sa i gjate ishte ?

 2. #42
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  ne fakt her her behej si krokodil , se kishte edhe duar
  ti e di cf domethenie ka gjarpri. Perfaqson zilin.....
  PP

 3. #43
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  moj vajze moj...si te shpeshta i ke keto gjarprinjte ne endrra ti?....nuk jane dhe aq te mire....por nese jane inatcinje....ziliqare...zoti ua shtofte ishalla thuaj...

 4. #44
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  haahhaha...........un lady Daiana II ne fakt...per te pas kaq shum ziliqar

 5. #45
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Jo mbrem por parmbrem pasi pash tek emisioni "zone e lire" zhozin ,,,pashe ne enderr sikur po luaja letras me te haaha

 6. #46
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  23
  diēka mir po, po ēka se di...

 7. #47
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  uuuuuuuu perendi e madhe ....pash sikur donte te me kafshonte nje qene........

 8. #48
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  uuuuuuuu perendi e madhe ....pash sikur donte te me kafshonte nje qene........
  nje qenė apo nje qene.....se gjinia ben diferencen

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Jo mbrem por parmbrem pasi pash tek emisioni "zone e lire" zhozin ,,,pashe ne enderr sikur po luaja letras me te haaha
  hahahahaha...para apo pas fitores se PD e pe kte enderr ti ?

 9. #49
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  hahahahahahahaha si nuk e pash une moj ti?......... ....

 10. #50
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  mbrem pash ne enderr sikur isha ne plazh

 11. #51
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ...un sikur shkova ne mars uuu sa cef

 12. #52
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  mbrem pash ne enderr sikur isha ne plazh
  se harrova.......dhe do doja te vazhdonte qe te takoja erinen aty

 13. #53
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  se harrova.......dhe do doja te vazhdonte qe te takoja erinen aty
  ......

 14. #54
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ......
  ve bast se ka ngatrru emrin olis hahhaha moj ti ca ke se mi ngren vetullat ashtu eee

 15. #55
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  ve bast se ka ngatrru emrin olis hahhaha moj ti ca ke se mi ngren vetullat ashtu eee
  hahahahaha.....ai ka ter diten qe thot vetem emrin tend mi
  pastaj sthash gje un.....sa leviza vetullat e shkreta.............

 16. #56
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  23
  onderr horror! Qysh me vazhdu veē mos me pa mo se edhe me ra me flejt po tutna!

 17. #57
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahahahaha.....ai ka ter diten qe thot vetem emrin tend mi
  pastaj sthash gje un.....sa leviza vetullat e shkreta.............
  po genjen olsi se ku e ka par endrren me sy mbyllur moj hahhaha

 18. #58
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  se harrova.......dhe do doja te vazhdonte qe te takoja erinen aty

  po prisni moj se nuk ka mbaruar akoma .......................dhe aty me erinen te ishte edhe labja ..........vazhdon......pjesa tjeter neser mbrema

 19. #59
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Njehere nje grup shokesh po pinin kafe...dhe i tregojne njeri-tjetrit per endrren qe kishin pare....

  njeri prej tyre nuk po fliste...dhe keta e pyesin....po ti c'ke qe nuk flet?....nuk ka pare asnje enderr?...

  ai ndenji pak dhe tha:...ehhhh,ku kam kohe te shoh endrra une ore vella.....

  edhe puna ime...nuk kam kohe te shoh endrra!....

 20. #60
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  po prisni moj se nuk ka mbaruar akoma .......................dhe aty me erinen te ishte edhe labja ..........vazhdon......pjesa tjeter neser mbrema
  .................

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A sheh endrra nje i verber ?!
  Nga rrugaci i vogel nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-12-2015, 12:09 AM
 2. Cila eshte endrra juaj ne sirtar ?
  Nga ulkina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 23-07-2013, 03:59 PM
 3. Boxer, slip apo tanga, cfare kini veshur sot, po ngjyra?
  Nga kuklla nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 12-06-2012, 10:42 AM
 4. Endrra!!
  Nga Alb-Angel nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-01-2009, 09:53 PM

Etiketat pėr kėtė Temė