Receta Gatimi

Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 8 FillimiFillimi 12345678 I funditI fundit
Rezultatet nga 61 deri tek 80 prej 159
 1. #61
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  po prisni moj se nuk ka mbaruar akoma .......................dhe aty me erinen te ishte edhe labja ..........vazhdon......pjesa tjeter neser mbrema
  pastaj, shiko mir se mos ishte edhe aurora hahahhahahahahah

 2. #62
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Enderra qe nuk mbahen mend, jane endrra pa interes

 3. #63
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  .................


  e mir se nuk e vazhdoj me

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  pastaj, shiko mir se mos ishte edhe aurora hahahhahahahahah
  jo po dhe gjyshja ime

 4. #64
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Enderra qe nuk mbahen mend, jane endrra pa interes
  qashtu edhe une...

 5. #65
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  o labe kam pare nje enderr....pyet cik plakat e lagjes cfare shpjegimi ka

  kam pare sikur kisha veshur nje fustan te bardh....(si nuse )....dhe ecja zbathur mbi balte....se di ishte e gjate si enderr por kaq mbaj mend...

 6. #66
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  o labe kam pare nje enderr....pyet cik plakat e lagjes cfare shpjegimi ka

  kam pare sikur kisha veshur nje fustan te bardh....(si nuse )....dhe ecja zbathur mbi balte....se di ishte e gjate si enderr por kaq mbaj mend...
  do semuresh... ose je shtatzene,po kjo balta sme pelqeu .

 7. #67
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  o labe kam pare nje enderr....pyet cik plakat e lagjes cfare shpjegimi ka

  kam pare sikur kisha veshur nje fustan te bardh....(si nuse )....dhe ecja zbathur mbi balte....se di ishte e gjate si enderr por kaq mbaj mend...
  hahahahaha edhe un si katia mendoj se je shtatzane

  mos u fikso nga endrrat se kot jan...degjo mua

  mbrem ...si cdo nat....kam par nje tuf endrrash...po si mbaj mend

 8. #68
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  oiiiiiiiiiiiiii ma fiksuat prz....nuk kam gje se me hengret....si ai qe i verdh i verdh dhe vdiq fare....ca paskeni qene....hahahahhaa

  hhahahaha...kot per sport dhe une.....pa nuk iu besoj shume...jo per gje...po si mbaj mend...

 9. #69
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  kam nje presore...qe cdo gje qe i ndodh e shpjegon me endrra e me horoskop.....boooo sa e fiksuar aman...

  dhe un shpesh nuk i mbaj mend...ama ....nuk ka natttttt qe mos te shoh endrra...
  edhe ne gjum e kam mendjen aktive

 10. #70
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  hahahahahha...ka shume persona te fiksuar keshtu...(mami im)....me mer ne tel...te kam pare ne enderr...keshtu keshtu keshtu....pasi mbaron romanin....mire je thot?.....hahahahahha......

  ti uroj te mos flasesh ne gjume....pse kam kete pershtypje une?....

 11. #71
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  hahahahahaha........ka plot njerez kshu. Po sa bejn merak veten e tyre...se gje nuk zgjidhin...

  ahahahaha jo tu befsha...jam si qingj kur fle...

 12. #72
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  hahahahaha pse ku e di ti?...ti fle....per kete pyeten personat e tjere....psh motra vellai ....etj...etj....se vete njeriu nuk e kupton

 13. #73
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  e kuptoj sepse ne mengjes do ndjehesha e sfilitur . Taniii...ti do te besh shoqe edhe ne kte aspekt...sdo te jesh vetem hahahaha. Se e kam lexuar cka then katia kur fle ti ahahahahahahaha.... ...
  ika un motra se u be von....
  notte........

 14. #74
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  hahahahahhahaha po ti degjon katen?....katja tap a lumadhe........nuk di cfare thote....nuk eshte vetvetja ....(po e beje si ata te big brother une hahahhahahahah)

 15. #75
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kam par sikur ...............kam ik ne bora bora

 16. #76
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahhahaha po ti degjon katen?....katja tap a lumadhe........nuk di cfare thote....nuk eshte vetvetja ....(po e beje si ata te big brother une hahahhahahahah)
  ua kush flet...shtriga....shtrigeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeee....e poshter.

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahahahaha edhe un si katia mendoj se je shtatzane

  mos u fikso nga endrrat se kot jan...degjo mua

  mbrem ...si cdo nat....kam par nje tuf endrrash...po si mbaj mend
  ua dhe une shikoj tufa endrrash dhe jo te gjitha me kujtohen... ke qene gje te Ali Demi ti?????

 17. #77
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  ua kush flet...shtriga....shtrigeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeee....e poshter.

  - - - Updated - - -  ua dhe une shikoj tufa endrrash dhe jo te gjitha me kujtohen... ke qene gje te Ali Demi ti?????
  hahahahahahaha pse kjo qenka sindrom e alidemsave kshu .. jo moj un kam shoqen e ngusht...asnje enderr s shikon qėnia

  - - - Updated - - -

  Mbrem me ka dal ne enderr Anaidi i bigut prz...... sikur u takuam diku , mes nje grup njerzish.....edhe ai filloi te me shikonte......me ata syt e tij.....o zot sa i mir qe eshteeeeeee........ kaq se mbaj me mend endrren

 18. #78
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahahahahahaha pse kjo qenka sindrom e alidemsave kshu .. jo moj un kam shoqen e ngusht...asnje enderr s shikon qėnia

  - - - Updated - - -

  Mbrem me ka dal ne enderr Anaidi i bigut prz...... sikur u takuam diku , mes nje grup njerzish.....edhe ai filloi te me shikonte......me ata syt e tij.....o zot sa i mir qe eshteeeeeee........ kaq se mbaj me mend endrren
  hahahahaha....maybe... po cjane keto endrra o goce... mos mendo shume per Anaidin eeeeeeee...

 19. #79
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  s'pasna pa

 20. #80
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  hahahahaha....maybe... po cjane keto endrra o goce... mos mendo shume per Anaidin eeeeeeee...
  pse moj...single eshte ai tani hahaha. Ish vertet cun per te qene....i papar....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A sheh endrra nje i verber ?!
  Nga rrugaci i vogel nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-12-2015, 01:09 AM
 2. Cila eshte endrra juaj ne sirtar ?
  Nga ulkina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 23-07-2013, 04:59 PM
 3. Boxer, slip apo tanga, cfare kini veshur sot, po ngjyra?
  Nga kuklla nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 12-06-2012, 11:42 AM
 4. Endrra!!
  Nga Alb-Angel nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-01-2009, 10:53 PM

Etiketat pėr kėtė Temė