Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 8 FillimiFillimi ... 2345678 I funditI fundit
Rezultatet nga 121 deri tek 140 prej 159
 1. #121
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  do jet i bukur ne shpirt gjithsesi

  - - - Updated - - -

  cdo nat shoh endrra........shuum endrra,,,bohh
  ne shpirti mund te jete i bukur nuk thashe gje
  po he se te ben mire kur sheh shume endrra po puna eshte a i mban mend kur zgjohesh

 2. #122
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  ne shpirti mund te jete i bukur nuk thashe gje
  po he se te ben mire kur sheh shume endrra po puna eshte a i mban mend kur zgjohesh
  o ba , zgjodha njeriun

  kur zgjohem varet , ca po ca jo ca ndoshta haha,,,,po shijen e len gjithsesi.....
  ja mbrem psh pash sikur po beja gara me makina......dhe fitova ,,,e ndjeja adrenalinen , shpejtesin....gezimin.....haha
  enderr e cuditshme ,,se un sdi ti jap makines

 3. #123
  i/e rregjistruar 10% Maska e Erinaaa
  Anėtarėsimi
  Dec 2015
  Postime
  25
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mbrem kam par ni enderr shum te frikshme ,po nuk du te tregoj se merzitem pastaj..

 4. #124
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaaa Lexo postimin
  mbrem kam par ni enderr shum te frikshme ,po nuk du te tregoj se merzitem pastaj..
  pe ne enderr sikur do vije ne vlor por tu prish makina rruges ?

 5. #125
  i/e rregjistruar 10% Maska e Erinaaa
  Anėtarėsimi
  Dec 2015
  Postime
  25
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  pe ne enderr sikur do vije ne vlor por tu prish makina rruges ?
  prandaj nuk du te merzitem me shum hahahhaha

 6. #126
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  shoqja qe esht shoqe, dhe ne kemb vin per te takuar moj ti.... ..

 7. #127
  i/e rregjistruar 10% Maska e Erinaaa
  Anėtarėsimi
  Dec 2015
  Postime
  25
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mir e thua se ashtu eshte shoqja .se dhe un po i thoja shoqes time labe te njeten gje hahaha

 8. #128
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  o ba , zgjodha njeriun

  kur zgjohem varet , ca po ca jo ca ndoshta haha,,,,po shijen e len gjithsesi.....
  ja mbrem psh pash sikur po beja gara me makina......dhe fitova ,,,e ndjeja adrenalinen , shpejtesin....gezimin.....haha
  enderr e cuditshme ,,se un sdi ti jap makines
  te trashgohesh te keqen bau po kush na qenka ky kaposh
  hahahahahah e forte kjo endrra e mbremshme ta gezosh patenten

 9. #129
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaaa Lexo postimin
  mir e thua se ashtu eshte shoqja .se dhe un po i thoja shoqes time labe te njeten gje hahaha
  hahahahahaha o e keqe

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  te trashgohesh te keqen bau po kush na qenka ky kaposh
  hahahahahah e forte kjo endrra e mbremshme ta gezosh patenten
  hahahaha flm.....per patenten,,,per te tj mos pyet shum hahahaha

 10. #130
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahahahahaha o e keqe

  - - - Updated - - -  hahahaha flm.....per patenten,,,per te tj mos pyet shum hahahaha
  hahahahaha

 11. #131
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Un shikoj disa endrra qe ngelen vetem endrra

 12. #132
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Un shikoj disa endrra qe ngelen vetem endrra
  prandaj quhen endrra

 13. #133
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Un shikoj disa endrra qe ngelen vetem endrra
  sikur fiton telebingon
  me doli njeher ne enderr sikur gjeta aq shum lek,,,,,mbusha xhepat , canten o zot cf gezimi.....dhe kur zgjohem ato sekondat e par qe po ndaja endrren nga realiteti cova duart neper xhepa.....dhe oooo sa jam merzit per zotin hahaha. Sepse ndjesia ne enderr ish aqqq reale......sa u bera tym ne mengjes hahaha....kuptohet per disa caste,,,pastaj vin ne vete dhe thua phu realitet i poshter

 14. #134
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  sikur fiton telebingon
  me doli njeher ne enderr sikur gjeta aq shum lek,,,,,mbusha xhepat , canten o zot cf gezimi.....dhe kur zgjohem ato sekondat e par qe po ndaja endrren nga realiteti cova duart neper xhepa.....dhe oooo sa jam merzit per zotin hahaha. Sepse ndjesia ne enderr ish aqqq reale......sa u bera tym ne mengjes hahaha....kuptohet per disa caste,,,pastaj vin ne vete dhe thua phu realitet i poshter
  hahahahahahaha me shkrive
  me ka ndodh edhe mua nje gje e tille

 15. #135
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  po thon qe leket jan sherr ...

 16. #136
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po thon qe leket jan sherr ...
  se di
  zoti na rujt

 17. #137
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  sikur fiton telebingon
  me doli njeher ne enderr sikur gjeta aq shum lek,,,,,mbusha xhepat , canten o zot cf gezimi.....dhe kur zgjohem ato sekondat e par qe po ndaja endrren nga realiteti cova duart neper xhepa.....dhe oooo sa jam merzit per zotin hahaha. Sepse ndjesia ne enderr ish aqqq reale......sa u bera tym ne mengjes hahaha....kuptohet per disa caste,,,pastaj vin ne vete dhe thua phu realitet i poshter
  Mire leke , se fundja e dim qe nuk i kemi po mua me iku nga endrra nje bjonde dhe nje brune

 18. #138
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Mire leke , se fundja e dim qe nuk i kemi po mua me iku nga endrra nje bjonde dhe nje brune
  me lek mund ti kesh dhe bionden dhe brunen.....ndaj ik provoje njeher telebingon se si dihet hahahaha

 19. #139
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  me lek mund ti kesh dhe bionden dhe brunen.....ndaj ik provoje njeher telebingon se si dihet hahahaha
  Fiks mbrem me doli brune dhe me tha ik gjej leke dhe pastaj me enderro prap se nuk i dihet

 20. #140
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Fiks mbrem me doli brune dhe me tha ik gjej leke dhe pastaj me enderro prap se nuk i dihet
  hahahahaha po biondia ku ishte

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 7 nga 8 FillimiFillimi ... 2345678 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. A sheh endrra nje i verber ?!
  Nga rrugaci i vogel nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-12-2015, 01:09 AM
 2. Cila eshte endrra juaj ne sirtar ?
  Nga ulkina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 23-07-2013, 04:59 PM
 3. Boxer, slip apo tanga, cfare kini veshur sot, po ngjyra?
  Nga kuklla nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 12-06-2012, 11:42 AM
 4. Endrra!!
  Nga Alb-Angel nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-01-2009, 10:53 PM

Etiketat pėr kėtė Temė