Receta Gatimi

Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 159
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  16

  Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte

  Cfare endre pate mbreme?
  Si do te donit te vazhdonte?

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  16

  Re: Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte

  me mire te mos e kujtoj, ishte nje ndjenje e cuduiteshme.
  Cudi se si vuajme dhe ne enderr.

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Re: Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte

  Naten qe kaloi nuk pashe asnje enderr....kam fjet shume keq ....me dilte gjumi ēdo ore ...pffffff

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  15

  Re: Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte

  kam pare nje enderr shume te ngateruar ! sikur isha edhe ne shqiperi edhe sikur isha ne shpine time ketu ne france ! shume e cuditeshme

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte

  Te them te drejten e kam harruar ....

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Re: Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte

  Nuk me mbahet mend ne detaje por pashe qe kisha ne dore shume leke ...
  Leku ne enderr eshte sherr ...me ke do kapem prej flokesh una

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  15

  Re: Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte

  Me mua mi!!! (kam floke sa te duash)!!!

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Re: Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte

  Ehu, ti je pak larg mi...kur te vish ketej me kujto

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e F-B-K
  Anėtarėsimi
  Dec 2008
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte

  un skam par snje enderr psi skam fjetur fare
  kuklla tema interesante hap ti te pershendes

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  16

  Re: Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mima
  Nuk me mbahet mend ne detaje por pashe qe kisha ne dore shume leke ...
  Leku ne enderr eshte sherr ...me ke do kapem prej flokesh una

  vetem monedhat jane sher jo letrat mima

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  15

  Re: Endrra qe kini pare mbreme, dhe si do te donit te vazhdonte

  kame pare ne ender sikur isha ne restorant me familjen ne shqiperi dhe kur shkova te paguaj me kishin humbur leket dhe nuk arrita dot te paguaja . i pashe qe i nxorra leket nga portofoli por kur shkova te banaku nuk i kisha me !

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  15
  Nje enderr te tmerrshme, saqe u zgjova duke qare, si femije!!!

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  15
  kam pare ne ender sikur po mbaja femijet e miqve te mi! kur rra vajza e nje mikut te familjes por shyqyr nuk pati asgje ! por shume e ngateruar sepse miqte jane te gjithe ne france dhe vendet ishin te shqiperise !

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  15
  mem ire moa ta them ! shume e keqe endra !

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  spash enderr fare sme del koh per enderra mua mi hahaha

 16. #16
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Pash sikur mora 10 ne Farmakologji, ska nevoj te vazhdoj me kaq do isha i knaqur

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Pashe sikur po behesha gati per te ikur me pushime jashte shtetit dhe dua qe te vazhdoje keshtu:

  Te iki me verte jashte shteti per pushime.....

 18. #18
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Enderra mbreme qe pash fillonte me ZI dhe mbaronte me ZI
  Vashdon episoda e ardhshme sonte ne ora 10-12-1 qetu diku (:

 19. #19
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Sikur kisha marre 9 ne provim. Vazhdimi do doja te ishte: Kthimi i saj ne realitet

 20. #20
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33
  Uroj ta besh realitet enderren!

  Un kam dy dite qe shof enderra te bukura, por spo i shty cik me shume se eshte orari per tu zgjuar!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. A sheh endrra nje i verber ?!
  Nga rrugaci i vogel nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-12-2015, 12:09 AM
 2. Cila eshte endrra juaj ne sirtar ?
  Nga ulkina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 23-07-2013, 03:59 PM
 3. Boxer, slip apo tanga, cfare kini veshur sot, po ngjyra?
  Nga kuklla nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 12-06-2012, 10:42 AM
 4. Endrra!!
  Nga Alb-Angel nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-01-2009, 09:53 PM

Etiketat pėr kėtė Temė