Receta Gatimi

Si te shkarkojme pa limit nga Rapidshare!!!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 31
 1. #1
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Si te shkarkojme pa limit nga Rapidshare!!!!

  Te gjithe e dime se sa acaruese eshte te shkarkosh nje program te madh ose nje loje nga Rapidshare, i cili eshte dhe hosti me i madh per sa i perket materialeve qe ka! Shume njerez mundohen te krijojne nje llogari pirate ne kete host, por pas shume mundimesh, arrin vetem nje zhgenjim!

  Nqs doni te shkarkoni nga rapidshare pa limit modifikoni IP tuaj reale me nje IP fallco!
  Se si mund ta realizoni kete, mund ta shikoni ne temen e meposhtme!

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e irfan
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  2
  Reputacioni
  0

  Re: Si te shkarkojme pa limit nga Rapidshare!!!!

  pse bre allahle po lodhnuuuuuuuu kjuuuu

  a bon kshtu!! ma mir! kshtu

  masi ta boni naj sen DOWNLOAD prej! rapidshare_s banja Disconect edhe konektohu prap!!

  hajt tung!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Si te shkarkojme pa limit nga Rapidshare!!!!

  Kjo qe sapo that irfan "mund" te jete e vlefshme vetem per ata qe kane IP-dinamike.

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e pirro
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  53
  Reputacioni
  0

  Re: Si te shkarkojme pa limit nga Rapidshare!!!!

  Nje pyetje? Kur ne rapidshare ka shume linke .. psh te nje loje qe dojm te shkarkojme, si duhet te behet a duhet qe te shkarkohet veq e veq gjdo link a po si te behet??
  flm shume.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Si te shkarkojme pa limit nga Rapidshare!!!!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga pirro
  Nje pyetje? Kur ne rapidshare ka shume linke .. psh te nje loje qe dojm te shkarkojme, si duhet te behet a duhet qe te shkarkohet veq e veq gjdo link a po si te behet??
  flm shume.
  Shiko:
  Screencast - Si tė shkarkojmė nga Rapidshare 100 linke!

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e erdo
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Postime
  6
  Reputacioni
  0
  Si ta shikoj se cfare ip kam dinamike apo statike (me duket se keshtu i thone)

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erdo Lexo postimin
  Si ta shikoj se cfare ip kam dinamike apo statike (me duket se keshtu i thone)
  Kėtė mund ta shikosh apo ta kontrrollosh nga modem-ruteri qė ke. Aty ėshtė pėrcaktuar edhe ēfarė ip-je ti ke nė moment. Plus qė ndonjėherė kėto shėrbime ofrohen edhe nga firma qė tė ofron Internetin.

  Kalofsh mirė.

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Thumbs up

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erdo Lexo postimin
  Si ta shikoj se cfare ip kam dinamike apo statike (me duket se keshtu i thone)
  perveē atyre qe tha Peniel vepro:

  Vizito http://ip.lirenti.com shkruaj ne nje leter ate nr IP (1): xxx.xxx.xxx.xxx

  mbylle faqe dhe hiq kavon e internetit ose fik modemim. (pas pak lidhe ose rindiz modemin )

  Vizito perseri http://ip.lirenti.com dhe shiko nqs IP(2) qe doli eshte e barabarte me nr siper IP (1)

  Nqs numri eshte i njejte IP-juaj eshte statike, perndyshe dinamike.


 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e baby
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  n`net
  Postime
  47
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  flm shume....

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e pirro
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  53
  Reputacioni
  0
  Kisha nje pytje per Renix apo edhe dikush qe din kete

  E kam pas shkakrkuar ate programin per te shkarkuar shume linke nga rapidshare, mirepo tani nuk me ben diqka. Kur e hap programin tani me del nje si web faqe qe me dalin disa data qe une mendoj jane data qe kam shkarkuar me heret nga rapidshare. dhe nuk mund te shkarkoj

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  @pirro nuk te kuptova! Fshije ate qe ke me pas shkarkoje dhe nje here programin.

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e vangeli
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  294
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  ReniX!Nuk mund ta shkarkoj programin e siperm pasi me thote qe duhet te kem PremiunAcaunt?!Mund te me ndihmoni?Faleminderit!

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  vangeli si luhet programi i mesiperm

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e vangeli
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  294
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  CryptLoad_1.1.6.rar | 10698 KB,ky eshte dhe me duket nuk kam te drejte ta zbres pasi eshte afersisht 11MB???!!

 15. #15
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  vangel shkarko qe ketu


  crypload

  download

  Kodi HTML:
  http://www.mediafire.com/?mownz1wubtc

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e vangeli
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  294
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Majdi,mirembrema!Sapo e shkarkova dhe te faleminderit shume!Tani po mundohem si ta ve ne pune!!!!???

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  eshte shum e thjeshte vetem kopjo linkun e rapidsharit edhe hap programin vendose edhe nis vet ai shkarkim te mbar

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e vangeli
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  294
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  faleminderit

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e vangeli
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  294
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Me fal,por me kete AVG 9,kur e zbres Crypload 1.6 dhe e extratoj si RAR,antivirusi gjen nje virus dhe nuk me le qe ta instaloj???!!!Mos ka ndonje menyre qe te eleminoje kete difekt?

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  athere provo ta shkarkosh qe ketu


  Kodi:
  http://w16.easy-share.com/1702957225.html
  
  Or
  
  http://letitbit.net/download/e6894d14008/CryptLoad-1.1.6.rar.html
  
  Or
  
  http://www.uploading.com/files/306DCUBV/CryptLoad_1.1.6.rar.html

  ketu ke 3 linke ti zgjidh ate te fundit ose ate te parafundit edhe kur ta shkarkosh bej nje skani dhe po te nxori virus athere antivirusi juaj nje file nga ky program e njeh si virus

  po shkarkoje n jeher ti edhe po te dha kete perseri shkruaj kete se do ta gjejme zgjidhjen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Si te shkarkojme nje file me dimesione mbi 400MB?
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-07-2011, 01:40 PM
 2. Sms falas non-stop pa limit
  Nga albextra nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-02-2010, 04:01 PM
 3. Si tė shkarkojmė nga Rapidshare 100 linke!
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-03-2009, 09:41 AM
 4. RapidShare Happy Hours - Shkarko Falas nga RapidShare
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-04-2008, 01:04 AM