Receta Gatimi

Si te shkarkojme pa limit nga Rapidshare!!!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 31 prej 31
 1. #21
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Po ju tregoj nje menyre per te zbritur nga rapid share
  Mua me ka funksionuar
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #22
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Nuk e dija qe fotot do dilnin ne nje vend te gjitha.
  Megjithate besoj se eshte e kuptueshme edhe keshtu.

 3. #23
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  PO ehste shum e vlefshme un kete menyr perdor por gjithmon Level(3) seps aty mund tju lejoj te shkarkoni per Shqiperine

 4. #24
  i/e rregjistruar 20% Maska e vangeli
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  294
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  pyetje

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  PO ehste shum e vlefshme un kete menyr perdor por gjithmon Level(3) seps aty mund tju lejoj te shkarkoni per Shqiperine
  po per ne qe jemi jashte Shqiperise,po ne level3 apo te shtypim ndonje tjeter?Faleminderit!

 5. #25
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Pershendetje un mendoja se ju mund te shkarkoni pa problem . por provojeni dhe ju njher etek level(3) ose ndonje menyr tjeter provoj te tera me radhe vetem se nuk mund ta bej por do ta kisha testuar

 6. #26
  i/e rregjistruar 20% Maska e vangeli
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  294
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Pershendetje un mendoja se ju mund te shkarkoni pa problem . por provojeni dhe ju njher etek level(3) ose ndonje menyr tjeter provoj te tera me radhe vetem se nuk mund ta bej por do ta kisha testuar
  Po Majdi,faleminderit,ashtu eshte,une shkarkoj nga R.Sh njelloj, si duke perdorur opsionin Advance ashtu dhe duke shkarkuar direkt,me regular mode.

 7. #27
  i/e rregjistruar 10% Maska e satyricon606
  Anėtarėsimi
  Aug 2008
  Postime
  19
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323 Lexo postimin
  Te gjithe e dime se sa acaruese eshte te shkarkosh nje program te madh ose nje loje nga Rapidshare, i cili eshte dhe hosti me i madh per sa i perket materialeve qe ka! Shume njerez mundohen te krijojne nje llogari pirate ne kete host, por pas shume mundimesh, arrin vetem nje zhgenjim!

  Nqs doni te shkarkoni nga rapidshare pa limit modifikoni IP tuaj reale me nje IP fallco!
  Se si mund ta realizoni kete, mund ta shikoni ne temen e meposhtme!
  perdorin programe ghostip ose hide ip

 8. #28
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Kjo qe sapo that irfan "mund" te jete e vlefshme vetem per ata qe kane IP-dinamike.
  Qashtu ja boj une IP-t dinamike i pasna

 9. #29
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Kam nje problem me rapidshare .......nuk po mundem me zbrit asgje.
  Me nxjernje kete tabel rap.JPG

  Nuk po e mar vesh kete ip adress modified

 10. #30
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Gjithesesi eshte nje problem temporan. Duan qe te blejne njerezit Premium

 11. #31
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Un per momentin kam PREMIUM RS, por kur nuk kisha premium, vetem i beja MODEMIT turn off per 2 dej 3 minuta , TURN ON prap dhe mundesha me download prap

  D.M.TH funksionon per 100 , 200, 300 e 1000 her n`dit me download me ket mnyr ( Kujdes! Vlen per ata qe i nderrohen IP-t, nuk vlen per ata qe nuk ju nderrohen IP-t ! )

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Si te shkarkojme nje file me dimesione mbi 400MB?
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-07-2011, 01:40 PM
 2. Sms falas non-stop pa limit
  Nga albextra nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-02-2010, 04:01 PM
 3. Si tė shkarkojmė nga Rapidshare 100 linke!
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-03-2009, 09:41 AM
 4. RapidShare Happy Hours - Shkarko Falas nga RapidShare
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-04-2008, 01:04 AM