Receta Gatimi

Rezultati i sondazhit: Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?

Votuesit
73. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Arta Bajrami

  2 2.74%
 • Bleona Qereti

  3 4.11%
 • Ciljeta Xhilaga

  13 17.81%
 • Elvana Gjata

  15 20.55%
 • Ingrid Gjoni

  0 0%
 • Genta Ismaili

  6 8.22%
 • Nora Istrefi

  4 5.48%
 • Rovena Stefa

  0 0%
 • Leonora Jakupi

  4 5.48%
 • Zajmina Vasjari

  11 15.07%
 • Zanfina Ismaili

  9 12.33%
 • Soni Malaj

  6 8.22%

Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 57
 1. #21
  i/e rregjistruar 10% Maska e Sefedini
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Arta Bajrami eshte me seksi sepse eshte brune, e ka trupin e mire, dhe kercen bukur.
  Kurse keto te tjerat ose kane mangesi ne pamje ose nuk dijne te kercejne keshtu qe biejne poshte.
  P.sh. Nora eshte e bukur por nuk eshte energjike dhe e levizshme, Genta e tepron, Soni e ka trupin e dobet gjithashtu edhe Elvana, Zanfina, Ciljeta, etj. jane meleze (te perziera) e keshtu me radhe.
  Pra Arta eshte e vetmja femer tipike, e bukur dhe origjinale e races shqipetare!

  P.S. Kam degjuar se ne Indi femra qe don te martohet duhet te jete valltare e mire dhe te dale e te kerceje para burrit te saj te ardhshem dhe nese i ben pershtypje fejohen.
  Kjo mund te duket e pakuptimte por ka vlere te madhe sepse femra duhet te jete e bukur dhe energjike qe ta kenaqe burrin e saj te ardhshem, vjeherrit e saj me punet e shtepise dhe te jete ne gjendje te rrise femije te shendoshe, etj.

 2. #22
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  un mendoj se esht Ciljeta....

 3. #23
  i/e rregjistruar 10% Maska e medlina
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  diku ne ks
  Postime
  82
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  [vallah mu mpelqen shum genta se ka shum stile vallah veq per para kiss eki shum tmadhe prej meje ma mire je

 4. #24
  i/e rregjistruar 10% Maska e max77
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  33
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Cilieta sepse ka sy te bukura,buze te,,,,,,,,,,trup fantastic dhe mbi te gjitha,,te me falni por,,,gjoksin qe gjithkush da ta kishte zili,,,,eemmmm

 5. #25
  i/e rregjistruar 10% Maska e besmir0212
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  48
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  keni harru me e shti edhe :
  Altuna Sejdiu - TUNA #:1

 6. #26
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  per mua me sexy nga te gjitha esht elvana

 7. #27
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Me pelqen Elvana prej ktyre kengatreve e veqoj Elvanen

 8. #28
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  elvana per mendimin tim se me ka dhen dhe autograf

 9. #29
  i/e rregjistruar 10% Maska e adhurimi
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  28
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  cilijeta mori eshte e e bukra

 10. #30
  i/e rregjistruar Maska e robi
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  per mu elvana valla smuj me rrejt se em pelqen

 11. #31
  tung 10% Maska e vuglushe
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  prizren
  Postime
  35
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ma me pelqejn te gjith kengetaret

 12. #32
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Elvana e qart osht

 13. #33
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Elvana Gjata!


 14. #34
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Genta Ismaili ... Ciljetaaaaaa ...

 15. #35
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Elvana Gjata!

  ja ha zemren <3 si shpirt osht!!

 16. #36
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  megjithese te gjitha jane m....t . votoj ser sonin ,se e njof personalish,ene jo vetem se eshte nji femer vertet shume seksi ,apo shume e bukur si i themi ne shqiptaret .por ka dhe shume delikatese dhe edukate.

 17. #37
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  ja ha zemren <3 si shpirt osht!!
  elvana esht e bukur , e embel , joshese... por tek ajo list qe permendet aty nuk esht me seksi nga te gjitha!!!

 18. #38
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  elvana esht e bukur , e embel , joshese... por tek ajo list qe permendet aty nuk esht me seksi nga te gjitha!!!
  paj tash i ka bo do vjet edhe kjo... po mua prap se prap me pelqen me shum se gjith te tjerat, duke vecuar Adelina Ismajlin (:

 19. #39
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Une votoj noren

 20. #40
  i/e rregjistruar 10% Maska e Noga
  Anėtarėsimi
  Aug 2012
  Postime
  24
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Elvana Gjata

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Kengetarja me seksi ne Shqiperi Elvana Gjata - Video te RE
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 27-09-2012, 04:45 PM
 2. Vdes kengetarja Whitney Houston
  Nga Al Capone nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-02-2012, 08:32 PM
 3. Ndėrroi jetė kėngėtarja shqiptare Emmy
  Nga lovee nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 02-03-2011, 04:57 PM
 4. Lady GaGa kėngėtarja mė e ēuditshme
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2009, 06:53 PM
 5. Djemtė shqiptarė te ēmendur per Balerinat Seksi serbe
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-09-2008, 12:02 AM