Receta Gatimi

Rezultati i sondazhit: Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?

Votuesit
73. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Arta Bajrami

  2 2.74%
 • Bleona Qereti

  3 4.11%
 • Ciljeta Xhilaga

  13 17.81%
 • Elvana Gjata

  15 20.55%
 • Ingrid Gjoni

  0 0%
 • Genta Ismaili

  6 8.22%
 • Nora Istrefi

  4 5.48%
 • Rovena Stefa

  0 0%
 • Leonora Jakupi

  4 5.48%
 • Zajmina Vasjari

  11 15.07%
 • Zanfina Ismaili

  9 12.33%
 • Soni Malaj

  6 8.22%

Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 57 prej 57
 1. #41
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Ja heq vote Zajmines qe ja kam dhen gabimisht dhe ja ve Nores

 2. #42
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  edhe Tuna po don me dal goxha 1...

 3. #43
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  edhe seldi i bb nuk esht keq .................

 4. #44
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  a e pate bleonen sa e bukur ishte bere ne amerike pas 10 vitesh

 5. #45
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aliu Lexo postimin
  a e pate bleonen sa e bukur ishte bere ne amerike pas 10 vitesh
  pupu pale sec tha qe ja paska kaluar edhe kates perrit per fame ,po lere fare se prostitut punoji atje

 6. #46
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  se kuptoj si ka vajt 10 vota Zajmina

 7. #47
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  vallaj kjo bleona qereti ka luajtur nga mendja fare... A behen ato foto e video nudo o vlla ?? Sinqerisht 1 veprim i ulet!!

  Video ishte ne yt para pak castesh, por eshte fshire per shkelje te rregullave ne yt!

 8. #48
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aliu Lexo postimin
  pupu pale sec tha qe ja paska kaluar edhe kates perrit per fame ,po lere fare se prostitut punoji atje


  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  vallaj kjo bleona qereti ka luajtur nga mendja fare... A behen ato foto e video nudo o vlla ?? Sinqerisht 1 veprim i ulet!!

  Video ishte ne yt para pak castesh, por eshte fshire per shkelje te rregullave ne yt!
  videot ne ytube jane .jo vetem per te por per te gjitha .

 9. #49
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Ciljeta 12 vota ketu behet fjal per kengetaren apo per lopen me sexi

  genta them un

 10. #50
  i/e rregjistruar 10% Maska e narkoza
  Anėtarėsimi
  Sep 2012
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  28
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  te lumete daku

  - - - Updated - - -

  une them nora isreti eshte kengetarja me e mire shqiptare

 11. #51
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  big mama them un ;p;p

 12. #52
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Bleona dhe Soni

 13. #53
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

 14. #54
  i/e rregjistruar Maska e Show Biz
  Anėtarėsimi
  Sep 2013
  Postime
  5
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

 15. #55
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Perpara nora

 16. #56
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Tuna....

 17. #57
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  thjesht, MA E MIRA!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Kengetarja me seksi ne Shqiperi Elvana Gjata - Video te RE
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 27-09-2012, 04:45 PM
 2. Vdes kengetarja Whitney Houston
  Nga Al Capone nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-02-2012, 08:32 PM
 3. Ndėrroi jetė kėngėtarja shqiptare Emmy
  Nga lovee nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 02-03-2011, 04:57 PM
 4. Lady GaGa kėngėtarja mė e ēuditshme
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2009, 06:53 PM
 5. Djemtė shqiptarė te ēmendur per Balerinat Seksi serbe
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-09-2008, 12:02 AM