Rezultati i sondazhit: Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?

Votuesit
73. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Arta Bajrami

  2 2.74%
 • Bleona Qereti

  3 4.11%
 • Ciljeta Xhilaga

  13 17.81%
 • Elvana Gjata

  15 20.55%
 • Ingrid Gjoni

  0 0%
 • Genta Ismaili

  6 8.22%
 • Nora Istrefi

  4 5.48%
 • Rovena Stefa

  0 0%
 • Leonora Jakupi

  4 5.48%
 • Zajmina Vasjari

  11 15.07%
 • Zanfina Ismaili

  9 12.33%
 • Soni Malaj

  6 8.22%

Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 57
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?

  Receta Gatimi

  Votim te mbare. se shpejti do publikoj te gjitha fotot e tyre siper!

  B.Qerreti  E.Gjata  Zajmina Vajsari


  I. Gjoni  Zanfina Ismajli  Genta I


 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?

  Ath!

  Ath, pervec Rovena Stefes dhe Tunes qe nuk kane lidhje me seksin, te gjithe te tjerat jane nam fare!

  Une dy do vecoja: Bleona Qereti dhe Ciljeta Xhilaga!!!!

  Meqe duhet te jap vetem nje vote, po ja jap Cilit!

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?

  Mua me pelqen Elvana Gjata

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?

  Mua me pelqen Ciljeta.

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?

  I paskemi gustot njesoj!

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?

  Soni Malaj


 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?

  Nora Istrefi
 8. #8
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?

  Leonora Jakupi!


 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?

  Ciljeta Xhiliaga

 10. #10
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?

  Arta Bajrami

  Edhe kte e kisha votu per shpirt!

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?

  Edhe kte e kisha votu per shpirt!
  Une sdo e kisha votuar vetem...do .. e.. kisha hedh ne pishin

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?

  un per vete votova Zafina Ismajli

 13. #13
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?

  Une votova per Soni Malaj

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e xhushi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Postime
  47
  Reputacioni
  0

  Re: Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?

  Une pelqej Sonin dhe Cilin por voten ia dhashe Cilit.

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?

  Votova per Genten edhe pse konkurenca ishte shum e madhe...

 16. #16
  i/e rregjistruar 10% Maska e F-B-K
  Anėtarėsimi
  Dec 2008
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: Kėngėtarja Shqiptare mė Seksi?

  nuk munesh me votu vetem nje kto foto tregojn se rraca shqipetare eshte rraca ma e bukur nbot
  kush asht me mendimin tem? un votova Nora Istrefin

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bessa
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  68
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Une po votova per Nora Istrefin dhe pse ka aty edhe te tjera qe me pelqejn

 18. #18
  i/e rregjistruar Maska e oqeani
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  elvana xhata shume sexi eshte

 19. #19
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  zafina ismajli eshte me sexi

 20. #20
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Arta bajrami super bomb sexy

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Kengetarja me seksi ne Shqiperi Elvana Gjata - Video te RE
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 27-09-2012, 04:45 PM
 2. Vdes kengetarja Whitney Houston
  Nga Al Capone nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-02-2012, 08:32 PM
 3. Ndėrroi jetė kėngėtarja shqiptare Emmy
  Nga lovee nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 02-03-2011, 04:57 PM
 4. Lady GaGa kėngėtarja mė e ēuditshme
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2009, 06:53 PM
 5. Djemtė shqiptarė te ēmendur per Balerinat Seksi serbe
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-09-2008, 12:02 AM