Pse nuk po arrije te identifikohem?
Jane shume arsye qe lidhen me kete. E para sigurohuni qe pseudonimi dhe fjalekalimi jane te sakta. Nqs jeni te sigurte kontaktoni bordin administrues. Nqs llogaria juaj eshte e re, Ju duhet te aktivizoni llogarine tuaj duke klikuar ne linkun qe ju kemi derguar te e-maili qe perdoret gjate rregjistrimit.

Pse me duhet te rregjistrohem?
Rregjistrimi ju duhet per te patur hyrje ne zona te privilegjuara, ju jepe mundesine te shkruani mendimet tuaja ne forum, ju jep mundesi te keni imazh si avatar, mesazhe private, mesazhistike, te beni pjese e nje grupi anetaresor. Rregjistrimi zgjat vetem pak minuta, pra eshte e rekomandueshme
Video tutorial Si te rregjistrohemi: http://www.lirenti.com/showthread.php?t=2423

Pse faqja me nxjerr automatikisht?
Nqs ju nuk do te klikoni opsionin Me identifiko automatikisht do vizit! gjate identifikimit, bordi do ju mbaje ne linje per nje periudhe te caktuar kohe, sa ju te jeni aktive ne faqe. Nqs ju po perdorni nje kompiuter publik, internet kafe, universitet apo ne pune, nuk eshte e rekomandueshme qe te mbani te kujtuar gjendejen ne linje. Ne rast te kundert klikoni Me identifiko automatikisht do vizit per mos tu indentifikuar cdo here qe hapni faqet.

Si ta heq emrin tim nga anetaret qe jane ne linje?
Shkoni tek Paneli i Anetarit, Preferencat e Bordit, dhe zgjidhnin ne Po, Fshi statusin ne linje! Ju do te shfaqeni si i fshehur.

Kam humbur fjalekalimin tim?
Pa frike! Fjalekalimi juaj nuk mund te gjendet por ai MUND te resetohet ! Vizito Kam harruar Fjalekalimin dhe ndiqni me kujdes informacionet qe ju jepen. Kontrolloni posten tuaj pas dergimit te formes, dhe klikoni ne linkun per te aktivizuar fjalekalimin e ri.
Shikoni Video: Kam harruar Fjalekalimin:http://www.lirenti.com/showthread.php?t=2430

U rregjistrova por s'mund te identifikohem!
Ne fillim kontrolloni pseudonimin dhe fjalekalimin qe perdoret kur u rregjistruat. Nqs ato jane te sakta eshte vetem nje mundesi tjeter qe ka bllokuar identifikimin. Ju duhet te aktivizoni llogarine tuaj duke klikuar ne linkun qe ju kemi derguar me e-mail ne adresen e postes qe keni shkruar ne momentin e rregjistrimit. Ju duhet te kontrolloni dhe kutine SPAM apo JUNK te postes tuaj. Shpesh here e-mailet shkojne ne kutine spam. Spostoheni ate ne INBOX.
Shikoni dhe... Si te rregjistrohemi: http://www.lirenti.com/showthread.php?t=2423

Per ēdo sqarim tjeter kontaktoni bordin administrues nga forma e kontaktimit duke i shpjeguar problemin

Mirė se vini nė http://www.lirenti.com , ju urojmė diskutime tė kėndshme me anėtarėt e forumit.

Sinqerisht, Stafi i Forumit!