Ferrari pak i gervishtur!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Ferrari pak i gervishtur!

  Receta Gatimi

  Pas nje perplasje te lehte, ferrari gervishtet pak tek dera e pasagjerit!
 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Ferrari pak i gervishtur! :D

  Ca i paska ber makines, hmmm rregullat e ne rruge. GJithesesi besoj se ai qe e ka bler nje her e blen prap ate Ferrari,(Kokat shendosh...) po me pemen do jet godit valle?

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ferrari pak i gervishtur! :D

  po po me pemen

  do ket dale pema perpara te shkretit

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ferrari pak i gervishtur! :D

  Po pra! Gjynof pema e shkret!

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ferrari pak i gervishtur! :D

  Une po kerkoja gerrvishtjen tek ky Ferrari, por spo e gjeja dot

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ferrari pak i gervishtur! :D

  Uaaa ky me duket se eshte Ferrari Altinit dhe po thosha kujt ja kam pare

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e nina
  Anėtarėsimi
  Feb 2008
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: Ferrari pak i gervishtur! :D

  Une shpresoj te mos jete ferrari altinit , se nuk po shoh altinin:

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ferrari pak i gervishtur! :D

  altni ka ik me ble tjetrin pse akoma aty do rrij aii

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ferrari pak i gervishtur! :D

  Altini eshte llafazon mer! Ce do!

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ferrari pak i gervishtur! :D

  po pranej e paska perplas ferrarin ai do ket qen tu fol

 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ferrari pak i gervishtur! :D  Po ma do menja! Se edhe kur eshte vetem ai flet me 141-shin ne cel!


 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ferrari pak i gervishtur! :D

  o daku sa kom qesh me ket 141-shin e kisha harru fare

 13. #13
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ferrari pak i gervishtur! :D  Po re,

  Kur i bie bateria i iken truni fare!

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Te shkeputej dhe disku ne kete menyre se kisha pare por me sa duket shoferi paska shpetuar mire


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Hasselblad H4D-40 Ferrari Edition
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2010, 01:43 PM
 2. Ferrari nė Android
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-11-2010, 12:43 PM
 3. Zbulohet Makina e re Ferrari F1
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-01-2010, 02:40 PM
 4. Ferrari ‘made in China’
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-10-2009, 08:48 PM
 5. V4 Moto Ferrari
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-06-2009, 11:05 PM