Receta Gatimi

Libri shqiptar me i mire


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Libri shqiptar me i mire

  Sipas jush cili liber shqiptar eshte me i miri?

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Libri shqiptar me i mire

  Aventurat e Cufos!

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Libri shqiptar me i mire

  he gjeje kush e ka shkruar?

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Libri shqiptar me i mire  Mozzart!


 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Libri shqiptar me i mire

  Gaqo Bushaka re!

  Dhe titullin e plote e ka "Ndodhite e Cufos"!

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Libri shqiptar me i mire

  Daku ky eshte liber per femije dhe meriton nr 1
  Po per te rritur? une u mendova dhe nuk e gjej dot. Keshtjella? Ura me tri harqe? Lumi i vdekur? Shkelqimi dhe renie e zylo kamberit? Dreri i trotuareve? Karusel? Pse? Keneta? Spiritus?

  Flas per librat deri ne vitet 90, se keta te fundit nuk e di, edhe se shpesh i mar i lexoj, por se cka qe nuk me vete, nuk me ngjit.

 7. #7
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Ka shume!....

  1- te gjithe librat e Ismail Kadarese me pelqejne shume!..

  2- preja e nje martese te lodhur!...Rudina Xhunga...

  3- Librat e Brunilda Zllamit....

  4-Librat e Fatos Kongolit....

  Keta autore me vijne nder mend per momentin....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Libri qe po lexoni
  Nga kuklla nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 345
  Postimi i Fundit: 19-04-2016, 05:24 PM
 2. Libri shqiptar me i mire per ju
  Nga kuklla nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-08-2013, 12:14 AM
 3. Libri mė i madh nė Botė
  Nga vaaldr1n nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-06-2011, 04:32 PM
 4. Aktori shqiptar vlersohet si aktori me i mirė
  Nga Mona nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-06-2010, 06:24 PM
 5. Futbollisti me i mirė Shqiptar ?
  Nga Negativ nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-01-2009, 07:45 PM