Hollanda aprovon Seksin ne park publik


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Hollanda aprovon Seksin ne park publik

  Receta Gatimi

  AMSTERDAM (Holland) - Mund te kryhet seks pa problem, dhe diten ne nje park publik, por telashe per ate qe pine cigare dhe nuk e hedhin ne vendet e duhura, gjobe e larte...  Rregullat- Te dashuruarit e seksit ne parqet publik, duhet te respektojne disa rregulla te thjeshte: te respektoj oraret, vetem duke filluar mbasditeve vone; duhet te shtroje mbeshtetsen large hapesirave ku luajne femijet; duhet te hedhin persevativet dhe cigaret ne vendet perkatese.

  ēfare mendoni per kete vendim te Hollandes, do ket abuzime? Do kete thyerje te privacy?

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Hollanda aprovon Seksin ne park publik

  JANE NJEREZ QE RESPEKTOJNE RREGULLAT, BESOJ SE NUK DO KENE PROBLME, SE JU VIJNE GJOBA TE RRENDA PASTAJ.

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Hollanda aprovon Seksin ne park publik

  Ky vendim me duket ēudi ....por nese ka gjoba te forta do i perkulen rregullave ....
  por dhe mendoj qe do kete ndonje qe do ta provoje shkeljen e tyre ....

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Hollanda aprovon Seksin ne park publik

  Per mua nuk duhet kapur shume problemi i gjobave, sesa ideja e kryerjes e ne maredhenie hapur ne publik, per shume eshte eksituese dhe nxit stimul ky fakt po per shume te tjere jo! Gjithemon abuzimet jane nga persona te trete te cilet mund te perdorin kete veprim per nje figure negative...

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Hollanda aprovon Seksin ne park publik

  hollanda e aprovovi tani kurse ne e kemi pas me kohe
  befshin qef

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Femra nuk e refuzon seksin
  Nga lovee nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 12-04-2012, 01:25 PM
 2. Krijo versionin tend Sourth Park
  Nga Sarah92 nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-08-2010, 07:22 AM
 3. Shkallet elektrike tek City Park Tirane
  Nga Kliton nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 06-06-2010, 10:10 AM
 4. Kujdes pėr Seksin
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-07-2009, 04:52 PM