Receta Gatimi

Windows Mobile 6 (sistem operativ per celular)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Windows Mobile 6 (sistem operativ per celular)

  Windows Mobile 6, sistemi operative per telefona celular.  shkarko:
  Kodi:
  http://rapidshare.com/files/24626192/WM6CB.rar

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e burim_zh
  Anėtarėsimi
  Mar 2008
  Postime
  22
  Reputacioni
  0

  Re: Windows Mobile 6 (sistem operativ per celular)

  falemenderit shum

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Windows: Si tė pėrmirėsojmė njė sistem tė vjetėr nė Windows 8
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2012, 11:34 PM
 2. Motorola zhvillon sistem operativ?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-03-2011, 12:05 PM
 3. Ja si do te jete Windows Mobile 7
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-09-2010, 08:57 PM
 4. ku mund te shkarkoj nje sistem operativ
  Nga aurel nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-11-2008, 03:55 PM