Receta Gatimi

[Kerkese]Dy llogo 100 x 100


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e vigan
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  [Kerkese]Dy llogo 100 x 100

  Hej Lirento e di qe te kam lodhur keto dite mirepo po i bej nja dy kerkesa.
  Me duhen dy llogo me 100 x 100 pixels.Me duhen per reklam qe do vendosen ne faqen time.Njera duhet te jete me mbishkrim www lushnja.net dhe te beni ndonje gje te bukur ne te mundesisht te shkoje me faqen albmp3.net , dhe nje tjeter per nej radio qe quhet RadioIliria,vendosni edhe ne te ndonje gje te bukur...dhe te shkoje me faqen albmp3.net
  Kalofshit mire!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: [Kerkese]Dy llogo 100 x 100


  Shkarko

  Ne fillim kete kerke,

  te tjerat jane duke ardhur

  tung

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e vigan
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: [Kerkese]Dy llogo 100 x 100

  Ome u ben??

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: [Kerkese]Dy llogo 100 x 100

  e para lushnja
  dhe tjetra iliria.


 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e vigan
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: [Kerkese]Dy llogo 100 x 100

  Hej plako ket RadioIliria a mundesh qaty posht me ja shkrujt Kliko per ta degjuar.
  Flm per tjerat°!

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: [Kerkese]Dy llogo 100 x 100

  duhet te me thuash qe ne fillim sepse nuk i mbaj asnjeher filet PSD

  ja ku e ke kesaj radhe


 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e vigan
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: [Kerkese]Dy llogo 100 x 100

  Thnx bro

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si ta bėj njė Kėrkesė pėr Bursė
  Nga Bessart nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-10-2010, 08:12 PM
 2. KERKESE
  Nga AMADEK nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-05-2007, 08:09 PM
 3. Kerkese...
  Nga Alb-Angel nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-04-2007, 07:43 PM
 4. [Kerkese]Nje llogo...
  Nga vigan nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-01-2007, 05:31 PM