Cristiano Ronaldo


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Cristiano Ronaldo

  Receta Gatimi

  Thebest
  http://youtube.com/watch?v=6VXgbIzk5KY

  Sezoni 07-08
  http://youtube.com/watch?v=c-MlJ8KLzEY

  Cristiano vs Messi
  http://youtube.com/watch?v=YRLRvoHqd-A

 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Cristiano Ronaldo

  Ja dhe dy firma per forum:
+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cristiano Ronaldo apo Lionel Messi
  Nga paolo maldini nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 17-04-2012, 12:43 AM
 2. Cristiano Ronaldo | Wallpaper
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-05-2010, 09:41 PM
 3. Ronaldo ia mbath nga Nereida
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-08-2009, 09:22 PM
 4. Ronaldo prezantohet nė Bernabeu
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-07-2009, 12:40 PM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-05-2009, 09:28 AM