Video PrezantimiTė rregjistrohesh nė Lirenti.com

Tė rregjistrohesh nė forumin tonė ėshtė tepėr e thjeshte dhe nuk vė nė rrezik privatesin tuaj. E vetmja gje qė duhet tė vendosni ėshtė adresa juaj e-mail qė duhet tė jetė e saktė dhe e vlefshme pasi ėshtė e nevojshme pėr verifikimin e llogarisė nė kėtė forum dhe pėr rigjetjen e fjalėkalimit. Adresa juaj e e-mail nė kėtė forum NUK do tė ndahet me asnjė tjetėr.

Ka shumė mundėsi qė gjatė vizitės tuaj tė parė nė forum, tė gjendeni me kėtė pamje:Shigjetat tregojne pikat nga ju mund te klikoni dhe te rregjistroheni. Kudo te klikoni rezultati eshte i njejte.Pasi te klikoni rregjistrohu ju duhet te pranoni Rregullat e Forumit dhe te vazhdoni me plotesimin e formes se rregjistrimit.


Aktivizimi i Llogarisė

Pas dergimi te formes se rregjistrimit ju duhet te te kontrolloni posten tuaj dhe te klikoni mbi linkun e aktivizimit te llogarise.

Identifikimi

Me pas mund te Identifikoheni me Emrin/Fjalekalimin tuaj qe zgjodhet ne proēesin e rregjistrimit!
Mund te zgjidhni "Ruaj tė dhėnat" nqs jeni duke e shfletuar forumin nga kompjuteri juaj personal.


Hapja e njė teme tė re

Pasi te jeni identifikuar ju ngelet te zgjidhni nje kategori te dhe postoni temen tuaj mbi ate fushe.


dhe shigjetat tregojne ku duhet te klikoni per hapjen e temes.


Me pas do te gjendeni me kete pamje te dritares se postimit.
Pėrgjigja nė njė postim

Si i Identifikuar ju do te shikoni keto pulsante ne ēdo teme te forumit, ku shpjegimi eshte i shpjeguar mbi imazh:
Qendrim te kendshem ne Lirenti.com