Kolltuke per vjerrat:)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Kolltuke per vjerrat:)

  Receta Gatimi

  Kolltuke per vjerrat
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Kolltuke per vjerrat:)

  Ja dhe nje kolltuk tjeter
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Kolltuke per vjerrat:)

  Po ky tjetri si ju duket
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Kolltuke per vjerrat:)

  Kurse ky eshte shume moderrn
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Kolltuke per vjerrat:)

  i sa te poshter keta qe kane pergatitur keto figurat. Gjyna vjerrat e shkreta. Car kane bere, kane sjelle ne jete ate qe kane martuar keta/o qe i shajne.

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Kolltuke per vjerrat:)

  ai i pari qenka Dy vendsh, Vjerra bashke me Nusen hahaha

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Kolltuke per vjerrat:)

  Moj kuklla, mos e ver doren ne zjarr per te gjithe, te shkretat, qe srrine pa i futur hundet ne cdo vend

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e nina
  Anėtarėsimi
  Feb 2008
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: Kolltuke per vjerrat:)

  Ja paska bere borxhe vjerra kesaj radhe poverina

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e nina
  Anėtarėsimi
  Feb 2008
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: Kolltuke per vjerrat:)

  une e kame si shpirte vjerren , ne shpi te vet rri ajo sme gacmon mua fare:

 10. #10
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Kolltuke per vjerrat:)

  Ndoshta vjerra jote thote per ty te njejten gje: Shyqyr qe nuk e kam ne nje shtepi ate!


 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e nina
  Anėtarėsimi
  Feb 2008
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: Kolltuke per vjerrat:)

  Daku , po edhe ndoshta thot te njejten gje , se nga une nuk ka ,
  as keq as mire, them pak une , edhe ajo

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Kolltuke per vjerrat:)

  Nina eshte ne rregull, gjithsecila ne shtepine e saj

 13. #13
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Kolltuke per vjerrat:)

  oj oj o emaus ku i ke gjetur dhe ti keto foto?????
  kujt i ka vajtur mendja per te bere keto foto??

+ Pėrgjigju tek Diskutimi