Sportet Ekstreme - Makina


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Sportet Ekstreme - Makina

  Receta Gatimi

  Disa Nisje te makinave BMWdhe i pranishem McLaruren F1
  http://www.youtube.com/watch?v=SbJudb--odo

  Krahasime me BMW M5 dhe asaj M6
  http://www.youtube.com/watch?v=rPYUQp2EO4o

  Gare midis Bmw M5 vs Ferrari 360
  http://www.youtube.com/watch?v=bKN-s-aqJbM

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Gara Midis Makinave Tuning

  Gare ne Qytet midis BMW M5 dhe Range Rover Sport
  http://www.youtube.com/watch?v=xRLa23DAEmM

  Ne autostrade gare ne mese te makinave te tjera...me Audi RS4 dhe BMW M5
  http://www.youtube.com/watch?v=SMwfM83XGF0

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Sportet Ekstreme - Makina

  Kta jane te cmendur se nuk ka mundesi!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sportet mė tė mira pėr tė humbur peshė
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-05-2012, 03:06 PM
 2. 10 fotot me te bukura nga sportet per 2011
  Nga 3r1k0 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-12-2011, 05:38 PM
 3. 10 Pjesė mė ekstreme te trupit
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-06-2011, 06:03 PM
 4. Rezarta qudit pushuesit me sportet ekstreme ne det
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-07-2009, 12:26 PM