Duhet te jete lodhja nga pjesėmarrja ne spektaklin e Miss Turchia, kjo gjendje e lodhur dhe e pėrgjumesh e zonjushės supermiliardare Paris Hilton, ose netėt e vona qe ajo vet e di si i kalon. Sigurisht Paris Hilton nuk eshte treguar aspak e vėmendshme per ēfarė ndodhte perreth saj, gjate transmetimit te emisionit gjerman "Wetten Dass...?",i cili eshte nje nga me te ndjekurat ne Gjermani.

Reuters - Per http://www.lirenti.com 2008 ReniX