Modele Flokėsh


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Modele Flokėsh

  Receta Gatimi

  Kjo eshte nje permbledhje me modele flokesh (hairstyle) per ēdo rast. Per nje pamje sa me terheqese dhe bukur. Modele flokesh per dasma, fejesa, mbremje, modele te perditshem per ne pune apo shkolle.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Modele Flokėsh

  Modele flokesh VIP

  Christina Aguilera
  Jennifer Lopez

  Jessica Alba


 3. #3
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14

  Re: Modele Flokėsh

  sh te bukur renix.
  sidomos ato te jlo
  se shpejti do te ve dhe une disa modele flokesh qe bera kur u bera nuse....

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Modele Flokėsh

  Boo boooo, me kete Jessica Alba na ke hapur pune reni. se daku vdes per kete. hahahahaha


 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ja dhe disa te tjera


  RIHANNA


  [IMG]http://img2.timeinc.net/people/i/2007/stylewatch/gallery/rihanna/rihanna4.jpg
  [/IMG]
  [IMG]http://riverdaughter.files.wordpress.com/2009/02/rihanna-emo-punk_1333.jpg
  [/IMG]  ashly tisdale


  hilary duff

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  me pelqejn ato shishkat e rihhanes

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  me pelqen dhe kristina aguelera

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Modele flokesh 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10


 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10


 11. #11
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  sh te bukura...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Modele flokesh te thjeshta dhe praktike !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-11-2012, 11:50 PM
 2. Modele flokesh per meshkuj...
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 08-06-2011, 12:21 PM
 3. Modele flokesh per emo !
  Nga ulkina nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 03:50 PM
 4. Modele Flokesh
  Nga Altin111 nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 10-09-2007, 08:43 AM

Etiketat pėr kėtė Temė