Receta Gatimi

Si te vendosim nje foto ne forum


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Si te vendosim nje foto ne forum

  Ndiqni kėto 5 Hapa pėr te vendosur foto ne forum shpejt dhe sa me thjeshte.

  adresa e sitit eshte http://www.tinypic.com

  Versioni i vjeter i faqes.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e vangeli
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  294
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Ja nje gje fantastike qe nuk e dija!!???Prandaj u be edhe gabimi me Replay-n ne pergjigjen qe me ktheu Lirenti.com per temen Kompjutera me USB1.0 dhe USB2.0!Faleminderit!

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  shum sen i mir po une se provova?>

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 3.3 - Si tė vendos njė foto-imazh nė Forum
  Nga ReniX nė forum Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 09-12-2015, 05:37 PM
 2. Pseee?? Foto e avatarit ne forum?
  Nga dDiana nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-12-2011, 11:27 PM
 3. Si te vendosim foto ne Albumin Fotografik?
  Nga ReniX nė forum Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-02-2011, 01:47 AM
 4. Si tė postojmė njė foto nė forum
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-04-2009, 08:04 PM
 5. Si te vendosim nje favicon ne nje faqe?
  Nga ReniX nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-03-2008, 08:09 PM