Receta Gatimi

Ju nevojiten seriale? Ketu do te gjeni disa site qe i kane..


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Flint
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Kudo
  Postime
  3
  Reputacioni
  0

  Ju nevojiten seriale? Ketu do te gjeni disa site qe i kane..

  Ketu keni disa site qe i permbajne serialet e programeve me te njohura. n.q.s nuk arrini ti merrni ju lutem kontaktoni me mua dhe un do tjua dergoj.
  siti
  * * 1._www.asta-killer.com ( ketu do te gjeni dhe shume faqete tjera)


  P.S. KUJDES! Mos u mundoni ti hapni keto site kur nuk keni nje antivirus te instaluar sepse jane te rrezikshme.

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e white_shadow
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  6
  Reputacioni
  0

  Re: Ju nevojiten seriale? Ketu do te gjeni disa site qe i ka

  Hi...
  Une kam nje CRAAGLE ( nje program te vogel ) ku mund te gjeni Seriale- Crack dhe COvers

  Hapni Dosjen ZIP dhe klikoni mbi dosjen craagle.exe

  pastaj klikoni ne I WILL DONATE dhe zgjith se cfare do, ne kutine ne te djathte shkruaj emrin e programit, lojes apo gjithcka tjeter dhe ne nje kohe te shkuter do te japi nje liste me serale  perdorim te kendshem -
  Armando


  EDIT: Lirenti
  (linku u fshi)

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e ConNexX
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  48
  Reputacioni
  0

  Re: Ju nevojiten seriale? Ketu do te gjeni disa site qe i ka

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga white_shadow\";p=\"707
  Hi...
  Une kam nje CRAAGLE ( nje program te vogel ) ku mund te gjeni Seriale- Crack dhe COvers

  Hapni Dosjen ZIP dhe klikoni mbi dosjen craagle.exe

  pastaj klikoni ne I WILL DONATE dhe zgjith se cfare do, ne kutine ne te djathte shkruaj emrin e programit, lojes apo gjithcka tjeter dhe ne nje kohe te shkuter do te japi nje liste me serale  perdorim te kendshem -
  Armando
  shum i mir ky sen.. veqse mue spom bon linku

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  17

  Re: Ju nevojiten seriale? Ketu do te gjeni disa site qe i ka

  po mua nuk ma hap kete adressen qe ke dhene ti sepse thote se kjo adresse permban virus.

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e xuki01
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: Ju nevojiten seriale? Ketu do te gjeni disa site qe i ka

  ta provojme nje here lale ishalla punon

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18

  Re: Ju nevojiten seriale? Ketu do te gjeni disa site qe i ka

  nje adrese shume e mire per te pare seriale dhe krake eshte:

  Kodi:
  http://www.crackdb.org
  ne kete sit nuk ka viruse

  per mendimin tim eshte me i miri

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  20

  Re: Ju nevojiten seriale? Ketu do te gjeni disa site qe i kane..

  si tja bej per te hapur linkun?

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Re: Ju nevojiten seriale? Ketu do te gjeni disa site qe i kane..

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aurel
  si tja bej per te hapur linkun?
  Mjafton ta shkruash tek adresa e shfletuesit tuaj:  cili eshte seriali qe po kerkon?

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e cyrih
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  23
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Angry

  po kerkoj nje serial (kay ) per NORTON internet security 2009

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  16
  Perveē adresave sa me lart mendoj se me interes eshte edhe _www.serials.ws

 11. #11
  Shtyp Alt+F4!!!!! 10% Maska e genocid
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  83
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Arrow Webfaqe me seriale

  Kodi:
  www.serialzdb.com 
  www.serials.ws 
  www.freeserials.com
  www.andr.net
  www.serialkey.net 
  www.serialarchive.com
  www.serialheaven.com 
  www.serialsite.com 
  keygen.ru
  keygen.us
  www.astalavista.cc 
  www.mscracks.com
  cracks-serials.bestelinks.nl 
  www.seriall.com
  www.anycracks.com

 12. #12
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga genocid Lexo postimin
  Kodi:
  www.serialzdb.com 
  www.serials.ws 
  www.freeserials.com
  www.andr.net
  www.serialkey.net 
  www.serialarchive.com
  www.serialheaven.com 
  www.serialsite.com 
  keygen.ru
  keygen.us
  www.astalavista.cc 
  www.mscracks.com
  cracks-serials.bestelinks.nl 
  www.seriall.com
  www.anycracks.com
  kjo eshte nje permbledhe qe do ta beja edhe un ju sygjeroj keto ose shkarkoni programin CarkDown i cili eshte shume i mire ben te mundur shkarkimin e serialve nga interneti

 13. #13
  Shtyp Alt+F4!!!!! 10% Maska e genocid
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  83
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  edhe craagle eshte shume i mire. nje keshille nga une: asnjehere mos downloadoni 'seriale', sepse brenda arkiveve fusin shume gjera. me mire punoni me webfaqe qe i japin serialet online.

 14. #14
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17

  I Habitur Seriale

  Ja dhe nje

  http://www.serials.be/


  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 24-05-2009 mė 04:08 PM. Arsyeja: Spostim Teme

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ėshtė vėndi im, u linda kėtu e do vdes kėtu
  Nga Mona nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 10:23 PM
 2. Me kane ardhur disa e-maile sikur kam fituar llotarine
  Nga paolo maldini nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-02-2011, 08:51 PM
 3. Disa backgrounds per foto femijesh qe nevojiten ne photoshop
  Nga Bibina nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-11-2009, 04:07 PM
 4. Me nevojiten drajvera
  Nga briken nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 04-12-2008, 04:54 PM
 5. Gjeni Seriale Me Google ...
  Nga Altin111 nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-01-2008, 02:01 PM