Receta Gatimi

Modele ēantash te veēanta!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Modele ēantash te veēanta!

  Disa modele ēantash origjinale, te te stilisteve shume te njohur. Permendim Gucci, Prada, Balenciaga , Bulgari, Burberry, Dolce & Gabbana, Emporio Armani, Fendi, Ferragamo, Miu Miu, Yves Saint Laurent dhe shume te tjere, ku ēmimet jane pak te kripura per nje klientele shqiptare e shkalles mesme. Ato variojne nga 100 Euro ne 5000 Euro, per ēantat e krijuara me dore.(handsmade)

  Ja ku prezantojme disa modele te ēantave per femra Gucci:


  Mund te vendosni modelin e ēantave tuaja ose ate qe enderroni qe i dashuri juaj te ju bleje

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  18

  Re: Modele ēantash te veēanta!

  Une nga keto kam vetem nje cante te dyten, me pak ndryshim, rripat jane bezhe dhe jo te bardhe.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Re: Modele ēantash te veēanta!

  Uroj qe te ta blejne ndonje model te fundit fundja uroj qe dhe e blefsh vete po ishte puna deri ketu


  Ja disa te tjera te Bulgari (Bvlgari):


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto me Super Makina te Veēanta
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 06-07-2012, 08:05 PM
 2. Shkruani emrin tuaj Me Shkronja Te Vecanta
  Nga abdullah92 nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 12:49 PM
 3. Pjate parė & Gjellė: Si tė dekoroni Pjatat tuaj pėr raste tė veēanta
  Nga lovee nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 17-06-2011, 10:12 PM
 4. Modele cantash
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 26-04-2011, 08:49 PM
 5. Nje nga faqet me te vecanta ne bote!!!
  Nga EMAUS nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 19-08-2009, 02:14 PM