Foto nga meteori rene ne Argjentine


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Foto nga meteori rene ne Argjentine

  Receta Gatimi

  Jane bere publike disa foto te mara gjate renies se nje meteori ne Argjentine:
 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto nga meteori rene ne Argjentine

  Reni, keto jane disa nga copezat e meteorit?

  Dihet ne shkaktoi deme? Cfare thone te posacmit?

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Foto nga meteori rene ne Argjentine

  Po ato jane copezat e ngelur nga djeg ja e meteorit. Sic dihet pjesa me e madhe ka humbur ne atmosfer, dhe pasi permasat e ketij meteori kane qene te vogla.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A kam rene ne dashuri ?!
  Nga landi i nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 05-04-2013, 06:38 PM
 2. Si ta shpėtoni telefonin e rėnė nė ujė?
  Nga olsii nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 07:11 PM
 3. Argjentine “Supermeni” shpeton makinen nga treni
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-02-2010, 06:37 PM
 4. Incest ne Argjentine; babai, 7 femije me te bijen
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-05-2009, 08:15 AM
 5. Mėnyra mė e mirė pėr tė rėnė nga pesha
  Nga Altin111 nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-01-2008, 10:55 AM