Koha e pamėshirė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Koha e pamėshirė

  Receta Gatimi

  Koha e pamėshirė

  [attachment=0:33wj6z2c]April2002ThenAndNow.jpg[/attachment:33wj6z2c]


  E fotografoi pėr herė tė parė, mė 1984-ėn, nė Afganistan.
  Fotografi i National Georgafic Steve McCurry, udhėtoi dhjetra herė tė tjera, pėr ta gjetur mėsėfundi nė 2002-shin.Kėsaj here, hoqi perēen pėr hatrin e atij dhe tonin.
  Ndryshimi ėshtė kaq i dallueshėm.
  Akoma dhe sytė, kanė ndryshuar ngjyrė, disi...
  Vitet, janė tė pamėshirshme me tė gjithė ne por, kur ndėrthuren me vuajtje, bėhen tė pashpirta.
  E megjithatė, bukuria e saj, nuk ka mundur tė fitohet tėrėsisht.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Koha e pamėshirė

  eh koha ben te veten, jo vetem per te por per te gjithe ne.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Koha mund tė pushojė sė ekzistuari?
  Nga Erinaa nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-06-2012, 04:38 PM
 2. Koha per te derguar PM te ulet
  Nga TraHaNa nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 11-06-2012, 04:44 PM
 3. Koha dhe Dashuria
  Nga erinda nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-04-2012, 02:37 PM
 4. Ėshtė koha pėr bikini
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 02-07-2011, 05:27 PM