Receta Gatimi

Shkarko Program antivirusi falas per perdorim personal


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Shkarko Program antivirusi falas per perdorim personal

  avast! antivirus 4.8 suporton sistemet me 32-bit dhe 64-bit versionet qe nga Windows 95, Windows 98, Windows Me, Windows NT 4 (Jo Server), Windows 2000 (Jo Server), Windows XP (Jo Server) dhe Windows Vista. avast! 4.8 eshte gjithashtu programi antivirus i pare falas qe ka te integruar nje anti-spyware dhe mbrojtjen anti-rootkit.

  avast! antivirus Home edition eshte i disponueshem per shkarkim falas dhe pedorim personal

  Shkarko Avast Home 4.8

  ose nje tjeter i perdorur per Videon tone ketu: tutoriale/video/Antivirus/ eshte AVG Free Edition

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Shkarko Program antivirusi falas per perdorim personal

  Ky antivirus ka nje version FREE dhe nje me pagese! Ky free mendoj se eshte per popullin e thjeshte! Dhe aq sa vlen aq ben! Me falni po ky eshte mendimi im!

  Une perdor Kaspersky! Tashme kam gjetur dhe nje faqe qe me jep celesa deri ne 3 vjet te vlefshem! Keshtu qe mendoj te vazhdoj me Kaspersky deri ne infinit!

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  17

  Re: Shkarko Program antivirusi falas per perdorim personal

  vetem te mburesh di ti

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Re: Shkarko Program antivirusi falas per perdorim personal

  Nuk eshte e thene se eshte falas dhe eshte per tu hedhur poshte. Njof shume qe si antivirus preferojne avast. Dhe une ne versionet Falas, jam nje fan i AVG.

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Shkarko Program antivirusi falas per perdorim personal

  Para ca kohesh kam pas perdor Symantec Antivirus! Free edhe ky! I beja update dhe e skanoja komjuterin tim shume shpesh! Sipas Symantek cdo gje ishte OK Megjithate komjuteri im trashej dita dites! Deri sa arriti nje dite qe edhe melodia kur hapet dhe mbyllet windows nuk funksiononte me!
  E hoqa Symantek dhe instalova nje Antivirus ordiner qe me dha nje shoku im (nuk e mbaj mend se c'antivirus ishte)! I bera update dhe nje skanim komjuterit! Me gjeti jo pak por rreth 50.000 file te infektuara! Pasi i fshiu te gjitha PC im erdhi ne terezi!

  Pra, si duket Symantec kishte krijuar afrimitet fhe hyrje dalje me te gjithe viruset!

  Kjo ishte nje histori e shkurter ne lidhje me programet qe jepen free!

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Re: Shkarko Program antivirusi falas per perdorim personal

  lol i fute te tera ne nje thes.
  Symantec nuk ka version antivirusi falas sa kam pare verdall. Eshte Norton Scan, por qe nuk eshte antivirus. Norton i Symantec eshte nje nder mbrojtesit me te mire te familjes windows, por nuk eshte nje te gjithe kompiuterat. Do nje pc te shpejt dhe me memorie. Norton eshte nje program per ata qe sduan te mendojne me mbi sigurin. lol i bera shume reklam.... por...

  marrim shembullin e AVG edicioni falas.

  Ne sitin e AVG sot shkruhet: Download AVG Anti-Virus Free Edition - trusted by 70 millions of users

  Mbi 70 milion nuk besoj se do te thote qe ky version falas eshte kot

  Mbase mallkimi i te qenurit falas ben qe perdoruesit ne pamje te para mos ta perdorin

  Ky eshte nje shembull i mbrojtjes ne familjen windows.

  Kjo eshte dhe e dukshme te sistemi operativ LINUX. Dhe pse eshte me i miri, mendojne se duke qene falas ka ndonje "kleēk"

  Sa per AVG, ka dale versioni 8 me te njejtat veti te atij profesional...

  Shkarko AVG Antivirus 8 Falas

 7. #7
  i/e rregjistruar Maska e olai
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Postime
  1
  Reputacioni
  0
  po ne un perdoe avg falas po asht shum i mir dhe kam celsin per 9 vjet
  a ashte e munshme te punojn si duhet a jo

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  AVG versioni Free eshte falas, nenkuptohet nga emri dhe ska nevoj per ēeles. Ju vetem duhet te beni azhornimet here pas here.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shkarko Ashampoo WinOptimizer 8 falas
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-08-2012, 10:22 PM
 2. Fito nje License Antivirusi Kaspersky Internet Security 2012 Falas
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 22-06-2012, 05:04 PM
 3. Program per Telefonata falas?
  Nga kristimcs nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 09-02-2012, 11:35 PM
 4. Mbrenda 24 ore-ve merrni program falas
  Nga gjendar nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-02-2011, 08:52 AM