Receta Gatimi

Te Verteta apo Mashtrime?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Te Verteta apo Mashtrime?

  TEST: Te verteta apo Mashtrime(te perpunuara)


  Me poshte do te keni disa foto, dhe do te jepni pergjigje per secilen prej tyre, nese jane origjinale apo te perpunuara.
  Me poshte do tju tregoj piket qe grumbulluat.


  1. Nje gjuetar ka vrare kete kafshen ne figure.

  1. E vertete
  2. E perpunuar


  [attachment=9:2kez0s92]bear.jpg[/attachment:2kez0s92]


  2. Presidenti Bush, nuk e ka kuptuar qe libri qe mban eshte se prapthi.

  1. E vertete
  2. E perpunuar


  [attachment=8:2kez0s92]bush.jpg[/attachment:2kez0s92]

  3. Nje makine e ngarkuar me derrasa dhe brenda saj nje person qe e ka zene gjumi.

  1. E vertete
  2. E perpunuar


  [attachment=7:2kez0s92]car.jpg[/attachment:2kez0s92]

  4. Senatori Daschle duke u betuar.

  1. E vertete
  2. E perpunuar


  [attachment=6:2kez0s92]daschle.jpg[/attachment:2kez0s92]

  5. Nje drer qe perplaset me nje makine.

  1. E vertete
  2. E perpunuar


  [attachment=5:2kez0s92]deer.jpg[/attachment:2kez0s92]

  6. Nje aeroplan qe ne ajer nga nje difekt krijon nje re ne forme te tille dhe zhurmuese.

  1. E vertete
  2. E perpunuar


  [attachment=4:2kez0s92]sonicboom.jpg[/attachment:2kez0s92]

  7. Foto e marre nga nje kamer qe u gjet ne rrenojat e Qendres Nderkombetare Tregtare, dhe pas ketij personit ngrihet nje aeroplan.

  1. E vertete
  2. E perpunuar


  [attachment=3:2kez0s92]touristguy.jpg[/attachment:2kez0s92]

  8. Nje burre tregon macen e tij 87 pond te gjate.

  1. E vertete
  2. E perpunuar


  [attachment=2:2kez0s92]snowball.jpg[/attachment:2kez0s92]

  9. Hunda e Michael Jackson e prishur.

  1. E vertete
  2. E perpunuar


  [attachment=1:2kez0s92]jackson.jpg[/attachment:2kez0s92]

  10. Shark Attack!

  1. E vertete
  2. E perpunuar


  [attachment=0:2kez0s92]shark.jpg[/attachment:2kez0s92]
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33

  Re: Te Verteta apo Mashtrime?

  mendoj si vijon:

  1. e para eshte mashtrim

  2. dhe bushi mashtrim

  3. makina e vertet

  4. mashtrim

  5. mashtrim

  6. mashtrim

  7. mashtrim (si mund te ket jetuar)

  8. vertet

  9. mashtrim

  10. mashtrim

  keto ishin ēfare mendoja

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Te Verteta apo Mashtrime?

  Per mua numri 2 eshte foto e vertete! Sepse e kam pare edhe ne nje dokumentar per Bushin kete skene!

  Ndersa Nr. 7 Emaus, nuk tregon nje aeroplan qe po ngrihet! Por nje nga avionet qe goditi kullen e pare binjake me 11 Shtator 2001!
  Gjithsesi, eshte foto e sajuar!

  Te gjitha te tjerat jane sajesa!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33

  Re: Te Verteta apo Mashtrime?

  kur postohen pergjigjet?

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  15

  Re: Te Verteta apo Mashtrime?

  1 e perpunuar
  2 e vertete
  3 e vertete
  4 e vertete
  5 e vertete
  6 e perpunuar
  7 e perpunuar
  8 e vertete
  9 e perpunuar
  10 e perpunuar

  kur do jepen pergjigjet ?????????

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Te Verteta apo Mashtrime?

  1 - e sajuar
  2 - e vertet
  3 - e sajuar
  4 - e sajuar
  5 - e sajuar
  6 - e sajuar
  7 - e sajuar
  8 - e vertet
  9 - e sajuar
  10 - e sajuar

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Re: Te Verteta apo Mashtrime?

  1- E perpunuar
  2- E vertete
  3- E vertete
  4- E perpunuar
  5- E vertete
  6- E perpunuar
  7- E perpunuar
  8- E vertete
  9- E perpunuar
  10-E perpunuar

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  haha mendoj se ajo me bushin esht e vertet,,po per ti mbuluar gafen kan then e modifikuar

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 40 te verteta tronditese te botes
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-04-2011, 04:56 PM
 2. Te cuditeshme por te verteta !!!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-03-2011, 04:08 PM
 3. 15 gėnjeshtra qė dihen si tė vėrteta
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 04-12-2010, 08:45 PM
 4. Mashtrime nė Miss Universe 2009?
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 05:13 PM
 5. E vėrteta mbi 4 probleme tabu
  Nga Kliton nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-08-2009, 08:00 AM