100 Personat me influencues te mbare Botes


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Post 100 Personat me influencues te mbare Botes

  Receta Gatimi

  Time ka publikuar 100 personat me influencues te botes, nder kėta politikan, biznesmen, shkencėtare, sportista dhe aktore.

  Disa nga emrat jane: Barack Obama, Brad Pitt dhe Angelina Jolie, Lance Armstrong, Muqtada al-Sadr, Michel Bloomberg etj etj...

  ja dhe lista me disa nga foto e tyre..

  Mark Zuckerberg themelues i facebook

  George W Bush

  Oprah Winfrey

  Michele Bachelet - Kili

  Andrč Agassi
  [img=:u8umi39k]http://www.lirenti.com/host/f/img/a/personazh-influent/Andrč%20Agassi.jpg[/img:u8umi39k]
  George Clooney

  Tony Blair

  Peter Gabriel

  Barack Obama


  Kandidat per Shpin e Bardh

  Radiohead

  Springsteen


  Michel Bloomberg

  Hillary Clinton

  Lance Armstrong

  Karl Lagerfeld

  Oscar Pistorius


  Ethan-Joel Cohen

  CEO MS Steve Ballmer

  Evo Morales President i Molivis

  Khaled Hosseini


  Il Dalai Lama

  Ben Bernanke

  Brad Pitt-Angelina Jolie

  Rupert Murdoch

  Muqtada al-Sadr


  Kaka

  Presidenti Kinez - Hu Jintao

  Ratan Tata

  Vladimir Putin

  Craig Venter

  Mia Farrow - gruaja e Woody Allen

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: 100 Personat me influencues te mbare Botes

  Interesante, megjithese shumica qenkan politikan.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare mendoni per personat paranoik ?
  Nga Irma77 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-05-2012, 01:42 PM
 2. Weekend te mbare ...
  Nga landi i nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 24-02-2012, 08:16 PM
 3. Makina e preferuar per personat Gay
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-02-2011, 11:43 AM
 4. Time - 100 personat me influent te botes!
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-05-2010, 11:29 AM
 5. Personat e prirė pėr t’i ndėrruar partnerėt
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 03-12-2009, 06:12 PM