Figura te krijuara nga tymi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Figura te krijuara nga tymi

  Receta Gatimi

  Fantazia e njeriut nuk ka kufi, por edhe ajo e tymit. Jeni dakort ?
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Figura te krijuara nga tymi

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Figura te krijuara nga tymi

  wow si ka mundesi, ato jane si hije te verteta njerezish e kafshesh. mos ka lozur ndonjeri me photoshop

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Figura te krijuara nga tymi

  Ku di une o Reni, gjithsesi jane fantastike

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Figura te krijuara nga tymi 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Figura te krijuara nga tymi


 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Figura te krijuara nga tymi

  gjeta dhe une disa por jane forma abstrakte!!!
 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Figura te krijuara nga tymi

  Te bukura edhe keto reni, te pakten duken me origjinale sesa ato te parat

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ketu mund te flisni vetem me figura, simbole apo emocione...
  Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 293
  Postimi i Fundit: 08-12-2015, 02:55 PM
 2. Babai krijon figura qesharake nga ushqimi
  Nga Erinaa nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 06-11-2012, 04:46 PM
 3. Figura e Skenderbeut ne krijimet e folklorit
  Nga EMAUS nė forum Gjuha Shqipe
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-12-2007, 05:57 PM