princi Karlo dhe Kamila ne crize.DIVORCI NE PRAG TE DERES???


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  princi Karlo dhe Kamila ne crize.DIVORCI NE PRAG TE DERES???

  Receta Gatimi

  Gazetat anglese kane shkuar ne tilt, Carlo dhe Camilla ne prag te ndarjes. shkruhet qe Carlo i ka thene Camiles: 2pse te kam martuar? Ka qene gabimi me i madh i jetes time. Nuk duhet te lija kure Djanen."

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: princi Karlo dhe Kamila ne crize.DIVORCI NE PRAG TE DERES???

  E degjova edhe une ne lajme kete.

  Me sa duket Kamila nuk i pershtatej dot jetes qe bente Karlos, dhe i pelqente ta bente jeten ashtu sic i pelqen asaj.
  Mire ti behet, donte Kamilen ky, qeni qe eshte mesuar i lire nuk e lidh dot me zinxhire


  Flm kuklla.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: princi Karlo dhe Kamila ne crize.DIVORCI NE PRAG TE DERES???

  nga njė ane jemi rehat fare ne populli thjesht

  ajo pune zinxhirit varet nga trashėsia ka qene qe po u lidhen nuk ndihen me, po thua qe ska qene kjo e ngeshme hahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Princi lė pa ftesa Obamėn, Sarkozyn dhe Berluskonin
  Nga Erinaa nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 27-04-2011, 10:19 PM
 2. Princi Uiliam martohet nė 29 prill
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-11-2010, 11:19 PM
 3. Pirro Cako: Kur ke fėmijė, divorci ėshtė i vėshtirė
  Nga ardona nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-07-2010, 08:17 PM
 4. Divorci - semundje ngjitese!
  Nga ardona nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-07-2010, 02:31 AM
 5. Divorci dhe pasojat e tij
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-05-2009, 03:13 PM