Nese rritet akoma cmimi i benzines...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Nese rritet akoma cmimi i benzines...

  Receta Gatimi

  Nese rritet akoma cmimi i benzines... ja cdo te ndodh
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Nese rritet akoma cmimi i benzines...

  Lol keto trasformime do na sjelle benzina, ne ketej nga jugu kemi dhe pak nafte ballshi dhe pastaj syte nga amerika.

  Vertet seriozisht keto ēmime spo ndalojne se rrituri, sa fillojne lajmet, fjala e pare qe thot eshte rekord per benzine, sot rekord tjeter per benzinen, prap rekord... ku vihet keshtu me keto rekorde :S

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Nese rritet akoma cmimi i benzines...

  Ketej nga Athina eshte keq fare per benzine, ska fare.

  Ishim te ftuar ne ditelindjen e nje shoqeje dhe nga 20 vete vajten vetem 2 vete. Une u habita, po pse ska ardhur njeri thashe?
  Dhe na thane se nuk vime dot se skemi benzine per makinen hajde merre vesh ca behet

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Nese rritet akoma cmimi i benzines...

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS
  Ketej nga Athina eshte keq fare per benzine, ska fare.

  Ishim te ftuar ne ditelindjen e nje shoqeje dhe nga 20 vete vajten vetem 2 vete. Une u habita, po pse ska ardhur njeri thashe?
  Dhe na thane se nuk vime dot se skemi benzine per makinen hajde merre vesh ca behet
  duken njerezit e thjesht. ka lezet, dhe une se kam problem fare Ferrari im ujė do

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Nese rritet akoma cmimi i benzines...

  U pa puna: duhet vepruar si kinezet, biciklete dhe jepi kembeve...... Pastaj ne tani se kemi problem, Berlusconi do na nxjerri ne drite.....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Zbulohet cmimi i Microsoft Surface Tablet ?
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-07-2012, 07:57 PM
 2. Ēmimi i Microsoft Surface do te filloje nga 599 Dollare
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-06-2012, 03:39 PM
 3. Cili ėshtė ēmimi i dashurisė?
  Nga vaaldr1n nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-06-2012, 11:41 AM
 4. Ēmimi i Karburantit?
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-01-2012, 03:04 PM
 5. Ēmimi i bukės nė Tiranė, 1 euro
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-11-2007, 03:56 PM