Burri, qe merr medaljen e vitit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Burri, qe merr medaljen e vitit

  Receta Gatimi

  Burri, qe merr medaljen e vitit
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Burri, qe merr medaljen e vitit

  keto jane vertet per medalje lool sikur te ishte vertet keshtu si ka qene me pare, burra nen hije ohhh te keqen

 3. #3
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ka lezet duhet dhe keshtu lol

 4. #4
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  kjo e fundit me siguri eshte bere ne shqiperi

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  E meritoka medaljen ky.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Burri dhe gruaja
  Nga girl08 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-05-2012, 11:06 AM
 2. Burri i gatuan macet gruas sė tij
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-08-2011, 04:18 PM
 3. Pse burri ēdo here ka pas pushtet mbi gruan?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-02-2010, 02:11 PM
 4. Burri shtatzane per here te dyte
  Nga kuklla nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 17-06-2009, 08:19 PM
 5. Burri shtatzane ne muajin e 5 te shtatzanize
  Nga kuklla nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 07-04-2008, 07:01 PM