Mjeshteria e pirunjve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Mjeshteria e pirunjve

  Receta Gatimi

  Mjeshteria e pirunjve. Jane fantastike, se kisha menduar kurre se mund te behej nje gje e tille.
  Mendja e njeriut qenka shume pjellore
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Mjeshteria e pirunjve

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Mjeshteria e pirunjve

  Ja dhe disa te tjera
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Mjeshteria e pirunjve

  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 5. #5
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Mjeshteria e pirunjve

  lloj lloj formash. ēfare artisti shkelqyer

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mjeshtėria e komunikimit
  Nga ardona nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-12-2010, 01:52 PM