Receta Gatimi

Si tė fitoni Astet nė eBay


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Si tė fitoni Astet nė eBay

  Tek eBay gjen gjitheshka tashme, por te fitosh Astat nuk eshte e lehte,
  Te vesh oren e alarmit per tu zgjuar kur skadon asta dhe te zgjohesh ne mes te nates, nuk eshte komode,
  apo kur nuk gjendeni ne shpi (dhe keshtu e keni humb asten vetem per pak cent)
  Por ja zgjidhja ; Sniper eshte nje program qe rihedh ofertat ne aste dhe sekonden e fundit.
  Eshte i Auto programueshem, mjafton te vendosesh nje limit shpenzimi dhe per te fituar mendon ai.
  Shkarko programin Kėtu

  disa pamje nga programi:

  ja dhe dy site

  http://www.powersnipe.com/ dhe http://www.auctionsniper.com/default.aspx

  Asta tė mbara

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e AdmiraL
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1
  Reputacioni
  0

  Re: Si tė fitoni Astet nė eBay

  Pėrshendetje ..

  Kisha nje pyetje rreth ketij programi.. .. un ok po e perdor por e keqja eshte se sa eshte e sigurt... ne rast se un i vendos nje gjesende. deri 40..50+ Euro per at gje e ndoshta dikush apo vet personi me ndonje nofke tjeter ja fut 250+ ateher si do i behet apo mund ta programosh limitin deri sa lek mund ti vesh per blerjen e asaj gjeje ne Ebay!!

  Kshtu program qe na nevoitet gjithve se perdorim shum Ebay por vetem ajo gjeja me shqetsoj me shum.. ndoshta do kesh koh tma spjegosh pak ju lutem.

  AdmiraL

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Re: Si tė fitoni Astet nė eBay

  Po ajo ka njė limit, te cilin mund ta caktosh ti.

  Pra vendos njė ēmim TOP. i cili mund te jete 150 Euro persh. Programi do te "thyej" ta quajmė kėshtu te gjitha ofertat e tjera NEN ketė shifėr. Sapo kjo shifėr te kalohet, ju do te njoftoheni ne ndonjė mėnyre, varet nga programet.

  E bukura e kėtyre programeve eshte sepse nqs dikush ka vendos nje bid me 59,00 Euro programi vendos te njėjtėn shifėr me 59,00 ku web siti ju nxjerr ju fitues nqs ankandi mbyllet kėtu.

  Gjithė te mirat, uroj te sherbej ne sadopak!

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Po me Prezzi pazzi e ka provuar njeri?

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Nuk me duket dhe aq serioze! Tepėr "fallco". Kam ber nje diskutim me nje nga ata qe e menaxhojnė, por s'me kan bindur aspak...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fitoni 100 Euro!
  Nga ReniX nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-11-2018, 02:46 AM
 2. 10 Baste qe mund te fitoni disa lek
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-06-2012, 09:30 AM
 3. Fitoni nje License per Antivirus Norton 360!
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 04:58 PM
 4. Nuk ju dihet se qfar do te fitoni
  Nga atit nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-04-2009, 04:52 PM
 5. Si te: FITONI PARA DUKE LEN PC-n te Ndezur
  Nga agon15 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-08-2008, 04:21 PM