Sekretarja mė e mirė ėshtė mashkull


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Sekretarja mė e mirė ėshtė mashkull

  Receta Gatimi  Nė konkursin pėr sekretaren mė tė mirė nė Hamburg, fitues ėshtė shpallur njė mashkull i vetėm qė ishte gjendur nė finale, dhe i cili me aftėsitė e tij dhe njohurinė, i ka mundur tė gjitha konkurrentet sharmante.


  Sekretarja mė e mirė e Gjermanisė ėshtė mashkull, sė paku sipas rezultateve tė garės nė tė cilėn ka fituar pėrfaqėsuesi i vetėm i gjinisė mashkullore nė finale.

  Marc-Oliver Schlichtmann (32-vjeēar), i cili ka diplomuar nė gjuhė tė huaja, ka fituar garėn kundėr dhjetėra femrave, ka pohuar prodhuesi i pajisjeve pėr zyre, organizator i garės nė Hamburg.

  Ai ėshtė theksuar nė veēanti me pėrkthimin e tij nė gjuhėn angleze, ka vlerėsuar juria.

  Nė mesin e testeve ka qenė edhe detyra pėr bindjen e shefit tė nervozuar, doza mė e lartė e diplomacisė, si dhe rishqyrtimi i qėndrimeve.

  Nė Gjermani, vetėm dy pėr qind e sekretarėve dhe menaxherėve tė zyrės janė meshkuj, ka theksuar kompania Leitz e cila ka organizuar kėtė garė.

  Fituesi rregullisht pranon postėn me titull "Zonja Schlichtmann".

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Sekretarja mė e mirė ėshtė mashkull

  Shume interesant, por shefi nuk e thoshte ēfare gjinie ishte :=) flm

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Sekretarja mė e mirė ėshtė mashkull

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX
  Shume interesant, por shefi nuk e thoshte ēfare gjinie ishte :=) flm

  me siguri duhet te kete qene femer....

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Sekretarja mė e mirė ėshtė mashkull

  Kur jemi beqar, (ne nė pėrgjithėsi meshkujt) por dhe ata qe nuk janė beqo, por kane si shefe njė femėr me dy * - * te bukura, i pėrkushtohemi shume punės hahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pse ėshtė mirė tė jesh mashkull
  Nga gjendar nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 12-09-2013, 11:11 PM
 2. Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 08-04-2012, 03:49 PM
 3. A doni te dini si eshte nje Mashkull?....
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 04:38 PM
 4. Si tė gjej nėse kompjuteri juaj ėshtė mashkull ose femėr
  Nga mOrtaja123 nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 15-03-2012, 08:23 PM
 5. Anomalia, 19-vjeē dhe nuk e di nėse ėshtė femėr apo mashkull
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 12-11-2007, 06:10 PM