Foto nga dy aksidente makinash ne France.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Foto nga dy aksidente makinash ne France.

  Receta Gatimi

  [b]Foto nga dy aksidente makinash ne France.

  Fotot jane te derguara posacerisht nga Stefani, i cili studjon ne Frace, dhe sherben me deshiren e tij here pas here tek zjarrefikset, qe u vene ne ndihme aksidenteve te ndryshme.
  Ai na ka derguar disa foto nga pjesemarrja e tij ne dy prej aksidenteve te shumta.

  Ne aksidentin e pare nga tre pasagjeret shoferi nuk arriti te shpetonte.

  Arsyeja e aksidentit: Shpejtesi e madhe per shkak te pirjes se teper te alkolit.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur
  • Tipi i skedarit: jpg 1.jpg (56.6 KB, 3 shikime)
  • Tipi i skedarit: jpg 2.jpg (68.9 KB, 2 shikime)
  • Tipi i skedarit: jpg 3.jpg (56.9 KB, 2 shikime)
  • Tipi i skedarit: jpg 4.jpg (54.9 KB, 4 shikime)

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto nga dy aksidente makinash ne France.

  Ja edhe aksidenti i dyte.

  Shoferi i dehur, mundohet ti shmanget dickaje qe i del perpara.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto makinash sportive
  Nga peshkatari nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 13-06-2011, 04:22 PM
 2. foto makinash
  Nga anakonda nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 18-12-2009, 09:45 PM
 3. AKSIDENTE MAKINASH.....
  Nga carolina nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-11-2007, 10:15 PM
 4. Foto nga dy aksidente makinash ne France.
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM