Fantazme ne Ashensor! Kujdes!!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Fantazme ne Ashensor! Kujdes!!!

  Receta Gatimi  Kjo eshte video qe po xhiron neper youtube, ku kamerat e sigurisė kane regjistruar nje fantazme ne ashensor. Dy persona marrin ashensorin ne Singapore dhe mbas tyre del fantazma.


  ja video me fantazmėn:

  http://youtube.com/watch?v=o4CMgRmVCEg


  Kurse about.com shkruan se eshte vetem njontim per ti bere reklam "GMP Group" (nderteses ku eshte xhiruar video) dhe per te kthyer vemendjne nga kjo firme.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e argjiro
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  108
  Reputacioni
  0

  Re: Fantazme ne Ashensor! Kujdes!!!

  po te jet e e vertet ky video un vdes nha frika. mu be mishi putpurica putpurrica.

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Fantazme ne Ashensor! Kujdes!!!

  Keto jane sajesa Kinezesh!

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Fantazme ne Ashensor! Kujdes!!!

  mund te jete vertet nje sajese.......

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Drejt pėrfundimit hoteli “fantazmė”
  Nga vaaldr1n nė forum Arkitekturė dhe Dekor
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-11-2012, 10:20 AM
 2. Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 18-04-2012, 06:50 PM
 3. Kujdes me kufjet!
  Nga vaaldr1n nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-01-2012, 09:08 AM
 4. Avioni fantazmė alarmon NATO-n dhe Shqipėrinė
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-03-2008, 01:51 AM