E gjalle me thike ne zverk!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  E gjalle me thike ne zverk!

  Receta Gatimi

  E gjalle me thike ne zverk!


  Ka te ngulur ne zverkun e saj nje thike kuzhine, por jeton. Gjithashtu mund tu pergjigjet edhe pyetjeve te doktoreve.
  Nje grua refugjante nga Santo Domingo ne Spanje, u sulmua nga qiraxhiu i saj, pas nje debati.
  Si fillim ai ai u mundua ta hidhte ne gremine dhe meqe nuk ia arriti, e goditi me thike 3 here.

  Thika mbeti e ngulur ne zverk dhe prej nje mrekullie nuk preku arterjen.
  Ai u largua i qete sikur nuk kishte ndodhur gje, dhe para se te largohej ishte perpjekur ta hidhte perseri ne gremine.

  Gruaja eshte jashte rrezikut, ndersa i akuzuari u arrestua nga policia pak me vone.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: E gjalle me thike ne zverk!

  Wow sa me fat kjo femra

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 09:24 PM
 2. Njė i ri shqiptar vritet me thikė nė Itali
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2009, 10:39 AM
 3. Vritet me thike 18-vjecari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-08-2009, 09:50 PM
 4. 21-vjecari plagos me thike 4 bashkemoshatare
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-05-2009, 04:01 PM
 5. Korce, sulmohet me thike, vdes 23- vjecari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-04-2009, 09:40 AM