Receta Gatimi

Anėtari i Vitit 2013 - Votoni!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 26
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Komente Anėtari i Vitit 2013 - Votoni!

  Pėrshėndetje tė dashur miq!
  Avash avash po lėmė mbrapa njė vit tjetėr sė bashku! Ju falėnderojmė qė zgjidhni faqen Lirenti.com pėr tė kaluar ēaste nga koha juaj!

  Siē ėshtė bėrė tashmė zakon, ju ftoj tė votoni pėr Anėtarin e vitit 2013! Ndryshe nga herėt e tjera, ju duhet te citoni vetėm 1 emėr.  Secili nga anėtaret mund te thotė vetėm 1 emėr + arsyen pse ja jep votėn.

  - Nuk mund te zgjedhe veten e tij!

  Anetari qe do te marre me shume pike deri me 31/12/2013 do ti bashkėngjitet badge "Anetari i Viti 2013" ne profilin e tij!

  Votim tė mbarė!

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  s'kam qen shum aktiv ne forum kto kohet e fundit & s'mund te them me saktesi se kush ka "punuar" me shum se te tjeret... Por, ato here qe e kam vizituar forumin, temat e reja i kam pare te hapura nga Labja! N'ket rast e propozoj antaren labja

  Se harrova; Pritet me fillu demostratat tash si zakonisht... Me t'mira.

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  mos esht pak shpejt per te fol per antarin e vitit
  po vitet e tjera ka qen 2 emra dhe 2 arsye...si te bigu dmth ....
  si antare viti un do propozoja erinen dhe auroren. kan qen te dyja shum te pranishme , duke i dhen aktivitet dhe gjalleri forumit

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Vitet te tjera ka qene dopio votim duke bėrė njė sondazh, por kėtė vit kemi menduar te bėjmė vetėm njė temė me emrat e sugjeruar ku do te numėrohen manualisht.

  Duhet vetėm 1 emėr dhe 1 arsye!

  Faleminderit!

 5. #5
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Po e jap edhe une voten time...(megjithse me shume se une s'ka qene askush aktiv).......

  votoj per Laben....

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Aurora.....shume aktive .

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Administratori Lexo postimin
  Vitet te tjera ka qene dopio votim duke bėrė njė sondazh, por kėtė vit kemi menduar te bėjmė vetėm njė temė me emrat e sugjeruar ku do te numėrohen manualisht.

  Duhet vetėm 1 emėr dhe 1 arsye!

  Faleminderit!
  Ok , shum i qart.
  Ather me bindje te plote kte vit , duke mar parasysh kontributet e vazhdueshme....diskutimet shoqerore shum aktuale dhe te debatueshme.....faktin qe nuk eshte vleresuar dhe pse po ben gati 4 vjet ktu......mendoj se e meriton Erina...!!

 8. #8
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Po votoj auroren se rri sa rri dhe ben ndonje postim kot

 9. #9
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  bashkohem me mendimin e labja

  une votoj per Erinaa sepse eshte super aktive


 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Vetem nese behem Adminstratore ndyshe nuk pranoj se mjaft kan punu me hile ketu ee shaka ishe kjo

  Flm shum ju se me mendon se un meritoj te jemi antarje vitit,Por un asnjher nuk kam luftu per ket titull por per drejtesi ,e meqe e pash sa funksionon drejtesia terhiqem nga gara,pra nuk du te mar pjes un fare per perzgjedhje te antarit te vitit

  ..Ju faliminderit

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Erina, te sqaroj se nuk ėshtė njeri ne gare! Anėtaret mund te shprehin mendimet e tyre!

  Siē e shikon, tashme nuk ka votime, dhe "emrat" nga anėtaret me 0-10 postime nuk do merren parasysh!


 12. #12
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Votoj Erinen ,jo vetem per postimet por edhe per cilesine ,humorin e holle ne to ....

  po te ishte per post politik nuk do te votoja Erinaa !!!!!!!!!

 13. #13
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Erina erina erina...

  arsyet, temat interesante po ashtu edhe numri i postimeve per ate kohe sa eshte e regjistruar, kjo dote thote qe ka qen aktive

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Kam ven re se kete vit e meriton Erina pasi ka qen shum aktive ne forum

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  15
  Mendoj pėr ReniX

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Faleminderit Jomina pėr nominimin, por duke qene pjese e stafit, nuk mund te zgjidhem!

  Mund te thuash nje emer tjeter

 17. #17
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  un mendoj se e meriton Labja sepse pergjigjet shum tjesht e qart neper temat e forumit

 18. #18
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Se shpejti ndryshimet e reja te gradave dhe sigurisht Anetari i Vitit!

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  703
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Me duket se votimi qenka mbyllur por sido qe te jet deshta me than se antar i vitit duet te jet Erina, per arsye se ka qen aktive me tema te reja poasht postimet e saj nuk kan qen spam por gjithmon kan pasur cilsi mendoj.

 20. #20
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Te rejat mbi gradat e forumit janė si nė vijim:

  Anetari i Vitit 2013
  Erinaa

  Lirenti.com Addicted
  TraHaNa
  Auroraa
  Arjol
  Olsii


  Faleminderit qė jeni pjese e kėtij komuniteti. Nė ditėt ne vazhdim do tė bėhen dhe ndryshimet pėrkatėse.

  Qėndrim tė kėndshėm!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. iPhone 5S pritet te vije ne fillim te vitit 2013
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-11-2012, 01:34 PM
 2. Votoni Anėtarin e Vitit 2011!
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 08-01-2012, 01:00 PM
 3. Anetari i Vitit 2010 dhe Grada te reja!
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 14-01-2011, 06:36 PM
 4. Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 02-01-2008, 01:00 PM

Etiketat pėr kėtė Temė